Новини

06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше
06 грудня 2019, 12:50

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань державної служби та електронного документообігу"

докладніше
06 грудня 2019, 10:17

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Ради прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки молоді, яка навчається чи працює, та учасників бойових дій

докладніше
06 грудня 2019, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 06 грудня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 жовтня 2018, 16:07

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

24-25 жовтня Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко бере участь у Варшавському безпековому форумі


 

24 жовтня в рамках Варшавського безпекового форуму Голова Комітету у закордонних справах взяла участь в дискусійній панелі на тему: “Вплив силової гри - природні ресурси на службі у Кремля. Справа - “Північний потік 2”. У якості спікера Г.Гопко наголосила на важливості зупинення будівництва газогону Північний потік-2 та акцентувала на загрозах реалізації цього російського проекту для енергетичної незалежності України та ЄС.

25 жовтня під час Варшавського безпекового форуму Ганна Гопко, Голова Комітету у закордонних справах провела зустріч із Заступником Голови Комітету з європейських справ Сеймасу Литовської Республіки Андрюсом Кубілюсом.

Сторони обговорили ініціативу “європейського плану” для України та питання розширення Європейського Союзу. А.Кубілюс поінформував про бачення майбутніх хвиль цього процесу, наголосивши, що найбільш логічним сценарієм буде вступ Балканських держав, України та деяких країн “Східного партнерства” до ЄС. Очікуваний термін вступу Балканських держав до ЄС - Головування Республіки Польща в Раді ЄС.Заступник Голови Комітету з європейських справ Сеймасу Литви А.Кубілюс наголосив, що під час нещодавнього візиту до м. Тбілісі Канцлер Німеччини А.Меркель висловила думку щодо можливості вступу деяких країн “Східного партнерства” та України в ЄС за десять років, що орієнтовно відповідає термінам другого головування Литовської Республіки в ЄС в 2027 році.

У свою чергу Ганна Гопко поінформувала литовських колег, що Український Парламент нещодавно підтримав ініціативу щодо змін до Конституції України в частині курсу на вступ до ЄС та НАТО, що є частиною реалізації домашнього завдання - докорінних змін та реформ, які наближуватимуть Україну до вступу в ЄС.

Ганна Гопко також провела зустріч з українською діаспорою за участі Президента Світового Конгресу Українців Євгена Чолія. Учасники зустрічі в Українському домі обговорили актуальні питання міжнародної політики, ролі української діаспори в Республіці Польща та інших країнах.