Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 жовтня 2018, 09:25

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 25 жовтня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

Андрій Парубій: «Ратна звитяга та мужність ваших земляків є прикладом для нинішнього покоління»

Щоб вчасно та правильно реагувати на виклики

ЄС засуджує дії РФ в Азовському морі

 

Андрій Парубій: «Ратна звитяга та мужність ваших земляків є прикладом для нинішнього покоління»

Щиро вітаю із 75-ю річницею визволення Дніпра від нацистських загарбників. Кожен епізод оборони і визволення вашого міста — сповнений відваги подвиг. У ці дні дніпровці вшановують тих, хто виявляв масовий героїзм на бойових рубежах, звільняв від загарбників рідні оселі, повертав до життя важливий промисловий центр країни.

Ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя в тій страшній війні, хто відбудовував місто, відроджував край після руйнівних лихоліть.

Ратна звитяга та мужність ваших земляків є прикладом для нинішнього покоління, якому знову випало боронити рідну землю від ворожих зазіхань. Черпаючи зі славного минулого заряд наснаги й енергії, ми завжди пам’ятатимемо наших героїчних сучасників, кращих синів і доньок українського народу — захисників східних кордонів держави. У цей світлий день сердечно бажаю кожній дніпровській родині добра, щастя, міцного здоров’я, благополуччя і чистого мирного неба. (читайте у «Голосі України» на 1 стр. >>> article/309181)

Щоб вчасно та правильно реагувати на виклики

За ініціативи Інформаційного управління Апарату Верховної Ради відбувся експертний стіл «Сучасні технології моніторингу та аналізу контенту для прогнозування і прийняття рішень у сфері захисту інформаційного простору України». Захід відбувся за сприяння ГО «Рада інформбезпеки та кіберзахисту» та Інституту Public Relations і Public Affairs. Захід проводили вчетверте і його ініціатори сподіваються, що він стане щорічним. Таку думку висловив керівник Інформаційного управління апарату Верховної Ради Сергій Горячев.

«Ми сподіваємося, що захід буде щорічним і дасть можливість покращити комунікацію між неурядовим і комерційним сектором, між комерційним та урядовим сектором. Бо всі ми працюємо на те, щоб наша країна була незалежна. Головне те, щоб інформаційний контент, який є нині як наслідок діджиталізації в усьому світі, і це є трендом, був, по-перше, гарно відпрацьований і проаналізований. А з іншого боку, ми бачимо як цей контент ефективно або неефективно розповсюджується», — зауважив він.

На думку члена Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Григорія Шверка (БПП), на подібні заходи потрібно запрошувати також і представників Нацради з питань телебачення та радіомовлення. Адже саме вона має обов’язок і право моніторити телеефір. (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/309177)

ЄС засуджує дії РФ в Азовському морі

ЄС засуджує будівництво Росією Керченського мосту, а також блокування судноплавства і мілітаризацію Азовського моря. Про це заявила верховний представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні під час пленарного засідання Європарламенту у вівторок, інформує «Європейська правда». Вона наголосила, що будівництво росіянами Керченського мосту без дозволу України є ще одним порушенням нашого суверенітету. Окрім того, міст перешкоджає проходженню суден до українських портів. «6 місяців тому Росія запровадила новий режим інспекцій суден, які прямують з або до українських портів у Азовському морі. Це призвело до значних затримок і збільшення витрат з боку українських експортерів та суден, які курсують під прапорами країн ЄС», — сказала Могеріні. (читайте у «Голосі України» на 5 стр. >>> article/309004)

Повний випуск «Голосу України» від 25.10.2018 на сайті http://www.golos.com.ua