Новини

12 листопада 2019, 19:23

Голова Верховної Ради України провів телефонну розмову з Президентом Європейського Парламенту

докладніше
12 листопада 2019, 17:44

Пленарні засідання Верховної Ради України

докладніше
12 листопада 2019, 17:40

Прийнято за основу проект Закону "Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України"

докладніше
12 листопада 2019, 17:26

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики"

докладніше
12 листопада 2019, 17:17

У Комітеті з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АРК, м. Севастополя, нацменшин і міжнаціональних відносин презентовано звіт щодо інтеграції в українське суспільство ромської нацменшини

докладніше
12 листопада 2019, 17:07

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних"

докладніше
12 листопада 2019, 16:59

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" щодо вдосконалення діяльності Державної прикордонної служби України"

докладніше
12 листопада 2019, 16:52

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів"

докладніше
12 листопада 2019, 16:50

Ухвалено Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування"

докладніше
12 листопада 2019, 16:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо запровадження середньострокового планування розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування"

докладніше
12 листопада 2019, 16:30

Відбулася презентація інформаційного виставкового проекту Музею Голодомору «Голодомор: нищення ідентичності» до 86-тих роковин пам’яті жертв Голодомору

докладніше
12 листопада 2019, 15:23

Експозицію «Шведські татусі» фотографа Югана Бевмана, яка демонструє вплив ґендерної рівності у батьківстві на особу й суспільство, розгорнуто в парламенті

докладніше
12 листопада 2019, 14:53

У Верховній Раді створено депутатські групи з міжпарламентських зв’язків з Норвегією та Грузією

докладніше
12 листопада 2019, 14:30

Стартував новий офіційний сайт Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
18 жовтня 2018, 14:58

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

“Україна очима дітей АТО” – під такою назвою розгорнуто виставку малюнків проекту “Дитинство без сліз”

 

На Волині, в рамках 12-го арт-каравану дружби “Схід і Захід разом”, відбувся проект “Дитинство без сліз”, який створено за підтримки народного депутата Степана Івахіва. Його учасниками стали юні художники з прифронтових міст Луганщини: Рубіжного, Лисичанська, Кремінної та Сватового. Мета проекту — оздоровлення та реабілітація дітей із зони АТО методами арт-терапії. Свої враження про перебування у Волинській області юні художники з Луганщини  відтворили в картинах та малюнках художньої виставки “Україна очима дітей АТО”.

Сьогодні відбулася презентація виставки “Україна очима дітей АТО” в кулуарах ІІІ поверху будинку Верховної Ради України. Як знак подяки за участь в проекті “Дитинство без сліз”, юні художники подарували народному депутату України Степану Івахіву свої малюнки та поробки.

Експозиція малюнків дітей переконливо доводить, що арт-терапія та проект “Дитинство без сліз” допомогли  дітям з прифронтових територій не лише забути про страхи війни, а й висловити художніми засобами свої найпотаємніші емоції та сподівання.

Організатори чекають на відвідувачів 18 та 19 жовтня 2018 року в кулуарах ІІІ поверху сесійного будинку Верховної Ради України (вул. М. Грушевського,5). 

Вхід за картками акредитації.