Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
17 жовтня 2018, 09:18

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 17 жовтня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

- Андрій Парубій: «Закликаю всіх народних депутатів-державників об’єднатись навколо історичної справедливості і нашої духовної незалежності»

- У четвер Парламент розгляне в першому читанні проект Держбюджету-2019

- Наближаємося до стандартів та критеріїв НАТО

 

Андрій Парубій : «Закликаю всіх народних депутатів-державників об’єднатись навколо історичної справедливості і нашої духовної незалежності»

Відкривши засідання, Голова Верховної Ради Андрій Парубій привітав нашу парламентську делегацію в ПАРЄ з важливою перемогою, яку здобула Україна і українська міжнародна політика під час засідання Парламентської асамблеї Ради Європи.

Також глава Парламенту привітав усі рішення Синоду Вселенської патріархії, першим серед яких є рішення про процес надання Українській помісній православній церкві автокефалії. «Переконаний, що найближчим часом відбудеться Всеукраїнський православний Собор у Києві, в якому візьмуть участь усі ієрархи—патріоти України, які проголосять створення Єдиної помісної української православної церкви. І після об’єднавчого Собору в Києві Всесвятійший Патріарх Варфоломій вручить обраному Собором предстоятелю помісної української православної церкви Томос про автокефалію», — сказав він та нагадав, як Верховна Рада України вперше прийняла звернення до Патріарха Варфоломія.

«Пригадую, як з благословення і з Божою поміччю ми розпочали цей шлях, цей шлях поколінь українців відновлення нашої історичної справедливості і нашої духовної незалежності. Я хочу подякувати усім народним депутатам. Я хочу подякувати усім, хто доклався до цієї події, Патріарху Філарету і Президенту України Петру Порошенку за долучення до цього історичного рішення. Ми продовжуємо боротьбу за створення нашої єдиної помісної української церкви. Я закликаю всіх народних депутатів-державників об’єднатись навколо цього питання, бо це також і питання національної безпеки України, це питання утвердження української державності», — наголосив Голова Верховної Ради. (читайте у «Голосі України» на 1-2 стр. >>> article/308815)


У четвер Парламент розгляне в першому читанні проект Держбюджету-2019

У четвер, 18 жовтня, у Парламенті буде «бюджетний день» — народні депутати планують розглянути проект Держбюджету-2019 в першому читанні (за Регламентом це належить зробити не пізніше 20 жовтня), а також законопроекти, які впливають на формування бюджету, зокрема, про публічні закупівлі, виділення коштів на кібербезпеку, ЦВК. «Враховуючи, що РФ як елемент гібридної війни використовує втручання у вибори, необхідно забезпечити всі технічні передумови для захисту результатів виборів», — наголосив А. Парубій.

Пріоритетним завданням Держбюджету-2019 є подальший розвиток української армії, наголосив лідер фракції Блоку Петра Порошенка Артур Герасимов, закликавши забезпечити у державному кошторисі необхідні кошти для подальшого зміцнення Збройних Сил України.  (читайте у «Голосі України» на 1-2 стр. >>> article/308817)Наближаємося до стандартів та критеріїв НАТО

Питання приведення сектору безпеки і оборони у відповідність зі стандартами та критеріями НАТО є пріоритетом української влади. На цьому наголосила Перший заступник Голови Верховної Ради співголова міжпарламентської ради Україна-НАТО Ірина Геращенко під час зустрічі з Президентом Парламентської асамблеї НАТО Расою Юкнявічєнє. Перший заступник глави парламенту подякувала за солідарну позицію та підтримку нашої країни, а також за те, що свій перший візит новообрана Президент ПА НАТО здійснила саме до України. Співрозмовники говорили, зокрема, про проведення весняної сесії ПА НАТО в 2020 році в Києві.

Ірина Геращенко звернула увагу на роботу над наближенням українського законодавства до стандартів та критеріїв альянсу. «Парламент зробив величезний крок на шляху до НАТО, прийнявши закон про національну безпеку, в якому, серед іншого, зафіксовано, що Міністр оборони має бути цивільною особою, що також є стандартом і нормою для країн НАТО», — наголосила І. Геращенко.

Водночас, інформуючи Р. Юкнявічєнє про реформування сектору безпеки та оборони, політик повідомила, що Верховна Рада приділяє велику увагу питанню гендерної рівності в ЗСУ. Ірина Геращенко зауважила, що у вересні ухвалено зміни до деяких законів щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків під час проходження військової служби в Збройних Силах та інших військових формуваннях. Вона висловила переконання в тому, що «збільшення кількості жінок в армії, зокрема і на керівних посадах — це лише питання часу». (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/308807)

 

Повний випуск «Голосу України» від 17.10.2018 на сайті http://www.golos.com.ua