Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
05 жовтня 2018, 11:43

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

"Година запитань до Уряду"

Головуючий повідомив, що у сесійній залі присутні члени Кабінету Міністрів на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром Степаном Кубівим.

Розпочалася "година запитань до Уряду".

Головуючий надав слово Першому віце-прем’єр-міністру Степану Кубіву.

С.Кубів привітав освітян з професійним святом.

Перший віце-прем’єр-міністр доповів про стан економіки та результати економічних реформ.

Він відзначив, що спільними зусиллями Президента, Парламенту і двох Урядів подолано велику економічну кризу. Він нагадав, що Україна через агресію Росії втратила 20% своєї економіки та 7,2% території.

С.Кубів повідомив, що ВВП України зростає вже 10 кварталів поспіль, що є наслідком зважених і скоординованих дій Уряду, Президента, Парламенту і Національного банку.

Урядовець відзначив, що прогноз залишається позитивним. За підсумками року ріст ВВП складе понад 3%. «Це не спекулятивний розігрів економіки, це реальний економічний ріст. Зростає українська промисловість. За 8 місяців 2018 року українські промисловці виробили на 2,2% більше продукції ніж за 8 місяців минулого року», - зазначив він і поінформував про ще деякі позитивні результати зростання економіки, її експорту, особливо експорту продуктів харчування, але при цьому відбувається стрімкий ріст експорту продукції з доданою вартістю.

Він також проаналізував імпорт продукції в Україну, відзначивши, що імпорт зростає тому, що підприємці розширюють і модернізують виробництво.

С.Кубів також наголосив, що модернізація економіки є пріоритетом на перехідний період.

Урядовець висловив впевненість у тому, що чинна економічна політика довела свою ефективність. За його словами, малий і середній бізнес мають стати у перспективі основою економіки і наповнення бюджету.

Він також наголосив на тому, що макростабільність дає впевненість у завтрашньому дні, а орієнтованість Уряду на реформування економіки дає позитивні сигнали як іноземним інвесторам, так і українським бізнесменам.

С.Кубів також повідомив, що рівень тіньової економіки у першому півріччі поточного року зменшився порівняно з відповідним періодом минулого року на 3% і склав 32% від обсягу офіційного ВВП. Він назвав це великим прогресом порівняно з піком тінізації економіки, який припав на 2013-2014 рр. Загалом же тіньова економіка з 2013 р. скоротилася на 11%, що є результатом дії багатьох чинників.

«Україна багато чого досягла за останні чотири роки. Але ми розуміємо, що цього недостатньо. Для потужного результату нам потрібно зростати на 5-7%. Чинниками цього зростання мають стати п’ять факторів: продовження структурних економічних реформ і боротьба з корупцією, залучення інвестицій, інновації і модернізація виробництва, підтримка малого і середнього бізнесу і збільшення обсягів експорту», - зазначив урядовець.

Перший віце-прем’єр-міністр також поінформував про пріоритети бюджету, зазначивши, що першочерговим залишається безпека і оборона, на які закладено 205 млрд гривень. Серед пріоритетів також енергоефективність, ремонт і будівництво доріг, агробізнес, реформа системи охорони здоров’я, соціальний захист. «Наша спільна робота, наші спільні рішення прискорюють можливість якості життя людини», - наголосив він, завершуючи виступ.

Члени Кабінету Міністрів відповіли на запитання народних депутатів.

На цьому "година запитань до Уряду" завершилася.