Новини

21 листопада 2019, 16:17

У Верховній Раді України розпочав роботу дводенний практикум з галузевої законотворчості для фахівців органів місцевого самоврядування з питань житлово-комунального господарства

докладніше
21 листопада 2019, 15:18

Нормандська зустріч дозволить вийти із замороженної ситуації стосовно Донбасу, - Дмитро Разумков

докладніше
21 листопада 2019, 15:03

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому законопроект щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності

докладніше
21 листопада 2019, 10:47

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо планування використання земель

докладніше
21 листопада 2019, 09:38

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вшанував пам’ять героїв Революції Гідності

докладніше
20 листопада 2019, 19:45

Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова провела особистий прийом громадян

докладніше
20 листопада 2019, 18:49

Держава буде робити все, щоб нинішні ліцеїсти ніколи не бачили війни на власні очі, - Дмитро Разумков

докладніше
20 листопада 2019, 18:15

Для успішного розвитку економіки важливо налагодити діалог між владою та бізнесом, - Дмитро Разумков

докладніше
20 листопада 2019, 17:30

Комітет з питань цифрової трансформації підтримав ряд законопроектів щодо зміни місця обов’язкового опублікування інформації та рішень органів влади

докладніше
20 листопада 2019, 17:03

Надзвичайно важливо зберігати високий рівень якості роботи вищих органів аудиту, - Руслан Стефанчук

докладніше
20 листопада 2019, 17:03

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбулася дискусія у форматі засідання круглого столу на тему: "Державні запозичення: надвисока ціна для економіки"

докладніше
20 листопада 2019, 14:50

Голова Верховної Ради відвідав КБ «Південне» та Дніпропетровську обласну лікарню

докладніше
20 листопада 2019, 13:00

Ми максимально сприятимемо створенню нового аеропорту в Дніпрі, - Дмитро Разумков

докладніше
20 листопада 2019, 12:36

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів під час робочої зустрічі обговорено актуальні соціальні питання внутрішньо переміщених осіб, які брали участь в антитерористичній операції

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
05 жовтня 2018, 11:43

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

"Година запитань до Уряду"

Головуючий повідомив, що у сесійній залі присутні члени Кабінету Міністрів на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром Степаном Кубівим.

Розпочалася "година запитань до Уряду".

Головуючий надав слово Першому віце-прем’єр-міністру Степану Кубіву.

С.Кубів привітав освітян з професійним святом.

Перший віце-прем’єр-міністр доповів про стан економіки та результати економічних реформ.

Він відзначив, що спільними зусиллями Президента, Парламенту і двох Урядів подолано велику економічну кризу. Він нагадав, що Україна через агресію Росії втратила 20% своєї економіки та 7,2% території.

С.Кубів повідомив, що ВВП України зростає вже 10 кварталів поспіль, що є наслідком зважених і скоординованих дій Уряду, Президента, Парламенту і Національного банку.

Урядовець відзначив, що прогноз залишається позитивним. За підсумками року ріст ВВП складе понад 3%. «Це не спекулятивний розігрів економіки, це реальний економічний ріст. Зростає українська промисловість. За 8 місяців 2018 року українські промисловці виробили на 2,2% більше продукції ніж за 8 місяців минулого року», - зазначив він і поінформував про ще деякі позитивні результати зростання економіки, її експорту, особливо експорту продуктів харчування, але при цьому відбувається стрімкий ріст експорту продукції з доданою вартістю.

Він також проаналізував імпорт продукції в Україну, відзначивши, що імпорт зростає тому, що підприємці розширюють і модернізують виробництво.

С.Кубів також наголосив, що модернізація економіки є пріоритетом на перехідний період.

Урядовець висловив впевненість у тому, що чинна економічна політика довела свою ефективність. За його словами, малий і середній бізнес мають стати у перспективі основою економіки і наповнення бюджету.

Він також наголосив на тому, що макростабільність дає впевненість у завтрашньому дні, а орієнтованість Уряду на реформування економіки дає позитивні сигнали як іноземним інвесторам, так і українським бізнесменам.

С.Кубів також повідомив, що рівень тіньової економіки у першому півріччі поточного року зменшився порівняно з відповідним періодом минулого року на 3% і склав 32% від обсягу офіційного ВВП. Він назвав це великим прогресом порівняно з піком тінізації економіки, який припав на 2013-2014 рр. Загалом же тіньова економіка з 2013 р. скоротилася на 11%, що є результатом дії багатьох чинників.

«Україна багато чого досягла за останні чотири роки. Але ми розуміємо, що цього недостатньо. Для потужного результату нам потрібно зростати на 5-7%. Чинниками цього зростання мають стати п’ять факторів: продовження структурних економічних реформ і боротьба з корупцією, залучення інвестицій, інновації і модернізація виробництва, підтримка малого і середнього бізнесу і збільшення обсягів експорту», - зазначив урядовець.

Перший віце-прем’єр-міністр також поінформував про пріоритети бюджету, зазначивши, що першочерговим залишається безпека і оборона, на які закладено 205 млрд гривень. Серед пріоритетів також енергоефективність, ремонт і будівництво доріг, агробізнес, реформа системи охорони здоров’я, соціальний захист. «Наша спільна робота, наші спільні рішення прискорюють можливість якості життя людини», - наголосив він, завершуючи виступ.

Члени Кабінету Міністрів відповіли на запитання народних депутатів.

На цьому "година запитань до Уряду" завершилася.