Новини

12 листопада 2019, 19:23

Голова Верховної Ради України провів телефонну розмову з Президентом Європейського Парламенту

докладніше
12 листопада 2019, 17:44

Пленарні засідання Верховної Ради України

докладніше
12 листопада 2019, 17:40

Прийнято за основу проект Закону "Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України"

докладніше
12 листопада 2019, 17:26

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики"

докладніше
12 листопада 2019, 17:17

У Комітеті з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АРК, м. Севастополя, нацменшин і міжнаціональних відносин презентовано звіт щодо інтеграції в українське суспільство ромської нацменшини

докладніше
12 листопада 2019, 17:07

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних"

докладніше
12 листопада 2019, 16:59

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" щодо вдосконалення діяльності Державної прикордонної служби України"

докладніше
12 листопада 2019, 16:52

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів"

докладніше
12 листопада 2019, 16:50

Ухвалено Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування"

докладніше
12 листопада 2019, 16:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо запровадження середньострокового планування розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування"

докладніше
12 листопада 2019, 16:30

Відбулася презентація інформаційного виставкового проекту Музею Голодомору «Голодомор: нищення ідентичності» до 86-тих роковин пам’яті жертв Голодомору

докладніше
12 листопада 2019, 15:23

Експозицію «Шведські татусі» фотографа Югана Бевмана, яка демонструє вплив ґендерної рівності у батьківстві на особу й суспільство, розгорнуто в парламенті

докладніше
12 листопада 2019, 14:53

У Верховній Раді створено депутатські групи з міжпарламентських зв’язків з Норвегією та Грузією

докладніше
12 листопада 2019, 14:30

Стартував новий офіційний сайт Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
05 жовтня 2018, 14:10

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкривши ранкове засідання, повідомив про те, що він перед початком засідання мав зустріч з Екзархами Вселенського Патріарху в Україні - Архієпископом Памфільським і Західної Єпархії Української православної церкви в США Даниїлом та Єпископом Едмонтону і Захiдної Єпархії Української православної церкви в Канаді Іларіоном.

А.Парубій повідомив, що він офіційно запросив Вселенського Патріарха Варфоломія відвідати Київ і виступити у Верховній Раді України. «Візит Вселенського патріарха до України буде великим знаком, буде великим символом для України та Верховної Ради», - сказав він і висловив сподівання на найшвидше ухвалення рішення про надання автокефалії Українській православній церкві.

А.Парубій також привітав усіх освітян України, вчителів, викладачів, вихователів з Днем працівника освіти, який відзначається у неділю, 7 жовтня.

Головуючий повідомив, що відповідно до Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» члени Центральної виборчої комісії перед вступом на посаду складають присягу перед Верховною Радою.

Новообрані члени Центральної виборчої комісії склали присягу.

Народні депутати оплесками привітали членів ЦВК та побажали їм успіхів в роботі.

Із заявами виступили представники депутатських фракцій.

Головуючий повідомив, що у сесійній залі присутні члени Кабінету Міністрів на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром Степаном Кубівим.

Розпочалася "година запитань до Уряду".

Головуючий надав слово Першому віце-прем’єр-міністру Степану Кубіву.

С.Кубів привітав освітян з професійним святом.

Перший віце-прем’єр-міністр доповів про стан економіки та проведення економічних реформ.

Він відзначив, що спільними зусиллями Президента, Парламенту і двох Урядів подолано велику економічну кризу. Він нагадав, що Україна через агресію Росії втратила 20% своєї економіки та 7,2% території.

С.Кубів повідомив, що ВВП України зростає вже 10 кварталів поспіль, що є наслідком зважених і скоординованих дій Уряду, Президента, Парламенту і Національного банку.

Урядовець відзначив, що прогноз залишається позитивним. За підсумками року ріст ВВП складе понад 3%. «Це не спекулятивний розігрів економіки, це реальний економічний ріст. Зростає українська промисловість. За 8 місяців 2018 року українські промисловці виробили на 2,2% більше продукції ніж за 8 місяців минулого року», - зазначив він і поінформував про ще деякі позитивні результати зростання економіки, її експорту, особливо експорту продуктів харчування, але при цьому відбувається стрімкий ріст експорту продукції з доданою вартістю.

Він також проаналізував імпорт продукції в Україну, відзначивши, що імпорт зростає тому, що підприємці розширюють і модернізують виробництво.

С.Кубів також наголосив, що модернізація економіки є пріоритетом на перехідний період.

Урядовець висловив впевненість у тому, що чинна економічна політика довела свою ефективність. За його словами, малий і середній бізнес мають стати у перспективі основою економіки і наповнення бюджету.

Він також наголосив на тому, що макростабільність дає впевненість у завтрашньому дні, а орієнтованість Уряду на реформування економіки дає позитивні сигнали як іноземним інвесторам, так і українським бізнесменам.

С.Кубів також повідомив, що рівень тіньової економіки у першому півріччі поточного року зменшився порівняно з відповідним періодом минулого року на 3% і склав 32% від обсягу офіційного ВВП. Він назвав це великим прогресом порівняно з піком тінізації економіки, який припав на 2013-2014 рр. Загалом же тіньова економіка з 2013 р. скоротилася на 11%, що є результатом дії багатьох чинників.

«Україна багато чого досягла за останні чотири роки. Але ми розуміємо, що цього недостатньо. Для потужного результату нам потрібно зростати на 5-7%. Чинниками цього зростання мають стати п’ять факторів: продовження структурних економічних реформ і боротьба з корупцією, залучення інвестицій, інновації і модернізація виробництва, підтримка малого і середнього бізнесу і збільшення обсягів експорту», - зазначив урядовець.

Перший віце-прем’єр-міністр також поінформував про пріоритети бюджету, зазначивши, що першочерговим залишається безпека і оборона, на які закладено 205 млрд гривень. Серед пріоритетів також енергоефективність, ремонт і будівництво доріг, агробізнес, реформа системи охорони здоров’я, соціальний захист. «Наша спільна робота, наші спільні рішення прискорюють можливість якості життя людини», - наголосив він, завершуючи виступ.

Члени Кабінету Міністрів відповіли на запитання народних депутатів.

На цьому "година запитань до Уряду" завершилася.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко оголосила депутатські запити.

Народні депутати виступили із заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко закрила ранкове засідання.

8-12 жовтня народні депутати працюватимуть в комітетах, комісіях і фракціях.

Наступне пленарне засідання відбудеться у вівторок, 16 жовтня о 12 годині 30 хвилин.