Новини

11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше
11 жовтня 2019, 15:38

Члени Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів разом з представниками громадянського суспільства обговорили законодавчі ініціативи щодо відновлення права на отримання пенсій окремим категоріям громадян

докладніше
11 жовтня 2019, 13:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України проведено тематичний урок для освітян

докладніше
11 жовтня 2019, 12:36

Відбувся брифінг на тему: "Законодавчі ініціативи щодо земельної реформи"

докладніше
11 жовтня 2019, 12:00

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування проведено засідання робочої групи із законодавчого врегулювання питань видобутку бурштину

докладніше
11 жовтня 2019, 11:29

Комітет з питань молоді і спорту провів круглий стіл на тему: "Шляхи вдосконалення державної молодіжної політики"

докладніше
11 жовтня 2019, 11:10

Комітет з питань антикорупційної політики провів виїзне закрите засідання у Службі безпеки України

докладніше
11 жовтня 2019, 09:35

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 жовтня

докладніше
10 жовтня 2019, 20:49

Взаємодія з аудиторськими структурами буде конструктивною і відкритою, - Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 19:43

Ми готові розвивати двосторонні відносини між Україною та Нідерландами, – Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 18:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Закону «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

докладніше
10 жовтня 2019, 16:35

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан провів особистий прийом громадян

докладніше
10 жовтня 2019, 14:09

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
04 жовтня 2018, 18:45

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Спецкомісії з питань приватизації заслухано інформацію ФДМУ про стан виконання бюджетного завдання і прогноз щодо надходження коштів від приватизації у 2018 р.

 
У Спеціальній контрольній комісії Верховної Ради з питань приватизації відбулася робоча нарада, під час якої було заслухано інформацію Фонду державного майна України щодо стану виконання бюджетного завдання та прогнозу в частині надходження коштів від приватизації у 2018 році.

Також у ході наради розглянуто питання щодо майнового стану та перспектив подальшої діяльності ПАТ «Одеська ТЕЦ» та щодо постприватизаційної ситуації на об’єктах ПАТ «Західенерго».

У нараді взяли участь народні депутати: Ігор Лапін, Павло Різаненко, Геннадій Чекіта, керівник Фонду державного майна України, представники Мінфіну, Міненерговугілля, НКЦПФР, Одеської ОДА, Одеської міськради.

Під час заслуховування інформації ФДМУ зазначалося, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» Фонду було встановлено завдання з надходження коштів від приватизації державного майна обсягом 21,3 млрд. грн. За оперативними даними Фонду, станом на 21 вересня 2018 року від приватизації державного майна до державного бюджету перераховано 76, 2 млн. грн. Зазначено, що Кабінетом Міністрів України затверджено умови продажу державного пакета акцій 78,289% ПАТ “Центренерго” та його стартова ціна – близько 6 млрд. грн.

На нараді також було обговорено питання щодо майнового стану та перспектив подальшої діяльності ПАТ «Одеська ТЕЦ», зокрема припинення процедури ліквідації, переходу до процедури банкрутства та умов передачі Одеської ТЕЦ до комунальної власності для збереження ТЕЦ, як основного джерела теплопостачання міста Одеса. Народний депутат України-член Комісії Геннадій Чекіта акцентував увагу на необхідності пошуку шляхів погашення заборгованості за спожитий природний газ.

Крім того, було обговорено постприватизаційну ситуацію на об’єктах ПАТ «Західенерго». Народний депутат України-заступник голови Комісії Павло Різаненко акцентував увагу на тому, що приватизація державного пакета 45,103% акцій ПАТ «Західенерго» у 2012 році відбулася в умовах лобіювання інтересів "ДТЕК ХОЛДІНГЗ ЛІМІТЕД" органами державної влади та відсутності реальної конкуренції. Він звернув увагу Фонду державного майна України на неприпустимо короткий термін здійснення поточної перевірки виконання умов договору купівлі - продажу пакета акцій ПАТ «Західенерго», що відбулася у період з 28.08.2017 по 01.09.2017 року, а також на те, що Фондом державного майна України не залучались до перевірки представники профільних Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та Міністерства екології та природних ресурсів України.