Новини

11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше
11 жовтня 2019, 15:38

Члени Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів разом з представниками громадянського суспільства обговорили законодавчі ініціативи щодо відновлення права на отримання пенсій окремим категоріям громадян

докладніше
11 жовтня 2019, 13:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України проведено тематичний урок для освітян

докладніше
11 жовтня 2019, 12:36

Відбувся брифінг на тему: "Законодавчі ініціативи щодо земельної реформи"

докладніше
11 жовтня 2019, 12:00

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування проведено засідання робочої групи із законодавчого врегулювання питань видобутку бурштину

докладніше
11 жовтня 2019, 11:29

Комітет з питань молоді і спорту провів круглий стіл на тему: "Шляхи вдосконалення державної молодіжної політики"

докладніше
11 жовтня 2019, 11:10

Комітет з питань антикорупційної політики провів виїзне закрите засідання у Службі безпеки України

докладніше
11 жовтня 2019, 09:35

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 жовтня

докладніше
10 жовтня 2019, 20:49

Взаємодія з аудиторськими структурами буде конструктивною і відкритою, - Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 19:43

Ми готові розвивати двосторонні відносини між Україною та Нідерландами, – Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 18:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Закону «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

докладніше
10 жовтня 2019, 16:35

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан провів особистий прийом громадян

докладніше
10 жовтня 2019, 14:09

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
04 жовтня 2018, 18:05

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України

 

Народні депутати розглядають питання про надання згоди про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Дунаєва Сергія Володимировича.

Головуючий нагадав, що 18 вересня до Верховної Ради надійшло подання Генерального прокурора про надання згоди про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Дунаєва Сергія Володимировича.

Подання до Верховної Ради доповів Генеральний прокурор Юрій Луценко.

Генеральний прокурор відповів на запитання народних депутатів.

Ю.Луценко, зокрема, повідомив, що наступного вівторка Верховна Рада планує розглянути ще три подання Генерального прокурора про надання згоди про притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів.

Головуючий надав слово народному депутату Сергію Дунаєву, який заявив, що подання Генерального прокурора є «політично вмотивованим». За його словами, НАБУ та Генеральний прокурор вийшли за межі наданих їм повноважень.

Рішення Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України щодо подання Генерального прокурора доповів перший заступник голови Комітету Павло Пинзеник.

В обговоренні подання взяли участь представники депутатських фракцій і народні депутати.

Із заключним словом виступили Генеральний прокурор Юрій Луценко, народний депутат Сергій Дунаєв і перший заступник голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України Павло Пинзеник.

Головуючий поставив на голосування подання згоди про притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Дунаєва Сергія Володимировича.

"За" проголосувало 125 народних депутатів. Рішення не прийнято.

Народні депутати розглянули два проекти Постанов про припинення повноважень народних депутатів Ірини Єфремової та Тетяни Юзьковою у зв’язку з особистою заявою про складення нею депутатських повноважень.

Верховна Рада прийняла Постанови за реєстр. №№9159 і 9160.

Постанови прийняті 268 і 258 голосами "за" відповідно.

Народні депутати не підтримали заяву народного депутата Журжія Андрія Валерійовича про складання ним депутатських повноважень. "За" проголосувало 175 депутатів.

Головуючий поставив на рейтингове голосування питання про розгляд законопроектів за №№8265 і 8338. Результати голосування не були результативними.

Народні депутати розглянули у першому читанні проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти власності, безпеки руху та експлуатації транспорту №8184.

 

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти власності, безпеки руху та експлуатації транспорту".

Законопроектом пропонується доповнити Кримінальний кодекс, а саме: частину третю статті 185 «Крадіжка», частину третю статті 186 «Грабіж» та частину третю статті 187 «Розбій» такою кваліфікуючою ознакою, як вчинення відповідного злочину із застосуванням електронного пристрою для прихованого втручання в роботу технічних систем охорони (блокування) стаціонарних або рухомих об’єктів, з метою отримання несанкціонованого (неконтрольованого) доступу до них.

Проектом також пропонується з частини другої статті 289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» виключити таку кваліфікуючу ознаку, як завдання значної матеріальної шкоди та встановити кримінальну відповідальності за незаконне заволодіння транспортним засобом, якщо предметом такого незаконного заволодіння є транспортний засіб, ринкова ціна якого на момент вчинення злочину становить значний розмір.

Проект Закону зареєстровано за №8184.

 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що сьогодні Сенат США ухвалив резолюцію, в якій Голодомор 1932-1933 рр. визнається геноцидом українського народу. Він назвав це історичним рішенням.

Головуючий закрив вечірнє засідання.