Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
04 жовтня 2018, 09:12

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 04 жовтня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

- У питанні контролю за публічними фінансами надзвичайно важливою є гармонійна співпраця між Парламентом та Урядом

- Отримаємо 150 мільйонів євро на модернізацію залізниці

- У пошуках компромісів, або Як Україна будує власну інфраструктуру захисту інтелектуальної власності

У питанні контролю за публічними фінансами надзвичайно важливою є гармонійна співпраця між Парламентом та Урядом

Учора Голова Верховної Ради Андрій Парубій узяв участь у роботі круглого столу «Парламентський контроль у сфері публічних фінансів». Захід проходив за сприяння парламентського Комітету з питань бюджету та Асоціації українських правників. Нині Верховна Рада сприймається всіма передусім як законодавчий орган влади, зауважив він, але треба пам’ятати, що однією з ключових функцій цього органу влади залишається і контролююча функція. Саме тому, наголосив А. Парубій, було так важливо, щоб парламент цього скликання міг обрати Рахункову палату. «Хоч це питання довго та важко проходило в залі, але Рахункова палата сьогодні в дії, — наголосив він. — Хочу привітати і голову, і її членів із початком роботи, яка, власне, і є інструментом парламентського контролю. У тому числі й контролю за публічними фінансами. (читайте у «Голосі України» на 1,3 стр. >>> article/308321)

Отримаємо 150 мільйонів євро на модернізацію залізниці

Традиційно в середу обранці розглядають питання ратифікації. Так, було обговорено проект закону про ратифікацію Фінансової угоди (Проект модернізації української залізниці (Модернізація інфраструктури Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця») між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Саму фінансову угоду, повідомив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, було підписано 19 грудня 2016 року в Брюсселі. Її мета — залучити фінансові ресурси в розмірі 150 млн євро для реалізації проекту модернізації залізничного напрямку Долинська — Миколаїв — Колосівка. Проектом передбачено будівництво другої колії, електрифікацію та модернізацію систем сигналізації і зв’язку за напрямком Долинська — Миколаїв — Колосівка, що дасть змогу збільшити рівень пропускної спроможності напрямку, забезпечити енергозбереження під час здійснення перевезень залізничним транспортом та зменшити експлуатаційні витрати. (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/308326)

У пошуках компромісів, або Як Україна будує власну інфраструктуру захисту інтелектуальної власності

Створення ефективної системи охорони інтелектуальної власності в державі є фундаментом для інноваційної моделі розвитку України, її модернізації та підвищення конкурентоспроможності у світі. Тобто, фактично, це є вибором того шляху, яким країна розвиватиметься наступні десятиліття: чи залишиться сировинним придатком та постачальником дешевої робочої сили для інших країн, чи, навпаки, зможе виробляти власний інноваційний продукт. Від цього, у свою чергу, залежить перспектива створення робочих місць у нових галузях, які визначають обличчя світової економіки ХХІ століття — економіки, що базується на знаннях.

Одночасно це і питання створення цивілізованого ринкового середовища, де науковці, винахідники, автори, творці, виконавці, підприємці і споживачі були б надійно захищені від недобросовісної конкуренції, пов’язаної з неправомірним використанням об’єктів інтелектуальної власності, виробництвом фальсифікованих товарів.(читайте у «Голосі України» на 4-5 стр. >>> article/308284)

 Повний випуск «Голосу України» від 04.10.2018 на сайті http://www.golos.com.ua