Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
03 жовтня 2018, 09:12

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 3 жовтня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

Діти журналістів, які загинули або отримали інвалідність, будуть під соціальним захистом

У питанні захисту мови треба брати приклад з європейських країн

Дискусія щодо подвійного громадянства перезріла

 

Діти журналістів, які загинули або отримали інвалідність, будуть під соціальним захистом

Парламентська хроніка Ранкове засідання 2 жовтня Верховна Рада розглянула низку законопроектів із питань соціального захисту, національної безпеки, інформаційної політики та правоохоронної діяльності. У другому читанні та в цілому схвалено урядовий проект закону про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», яким пропонується надати право на безоплатний (за рахунок бюджету) відпочинок дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, — дітям журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність 1 чи 2 групи у зв’язку з виконанням професійних обов’язків (№ 7537, 241 «за»). (читайте у «Голосі України» на 1-2 стр. >>> article/308256)

У питанні захисту мови треба брати приклад з європейських країн

Голова Комітету в закордонних справах Ганна Гопко взяла участь у Ризькій конференції, яка була присвячена актуальним питанням зовнішньої політики та безпеки, пріоритетам у Східному партнерстві, популяризації Європейського інвестиційного плану, обговоренню санкційної політики проти Російської Федерації.

Також у рамках конференції глава комітету провела низку зустрічей із латвійськими колегами, а саме з Державним секретарем Міністерства закордонних справ Латвійської Республіки Андрісом Пельшом та головою Комітету Сейму Латвії в закордонних справах Оярсом Еріксом Калниньшом. Під час зустрічей обговорили двосторонню співпрацю, необхідність посилення санкцій проти РФ та звільнення політв’язнів. Окрему увагу було приділено темі обміну досвідом для запобігання втручанню РФ у вибори. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/308226)

Дискусія щодо подвійного громадянства перезріла

Якщо Будапешт не відкличе свого консула в Береговому до кінця тижня, Україна вишле його сама. Це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін у відеозверненні, яке він виклав на своїй сторінці у Фейсбуці 1 жовтня. При цьому міністр вважає, що це питання вже пройдено, і на ньому не варто акцентувати увагу. «Я виклав міністру закордонних справ Угорщини нашу аргументацію, вони порушили Віденську конвенцію про консульські відносини, це сто відсотків… Я запропонував угорському міністру закордонних справ відкликати цього консула. Якщо це не буде зроблено цього тижня, відповідно надішлемо ноту угорській стороні про його висилку. Саме цього тижня», — сказав Павло Клімкін, але водночас наголосив, що насправді питання стоїть значно ширше. (читайте у «Голосі України» на 1-5 стр. >>> article/308258)

 

Повний випуск «Голосу України» від 03.10.2018 на сайті http://www.golos.com.ua