Новини

12 листопада 2019, 19:23

Голова Верховної Ради України провів телефонну розмову з Президентом Європейського Парламенту

докладніше
12 листопада 2019, 17:44

Пленарні засідання Верховної Ради України

докладніше
12 листопада 2019, 17:40

Прийнято за основу проект Закону "Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України"

докладніше
12 листопада 2019, 17:26

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики"

докладніше
12 листопада 2019, 17:17

У Комітеті з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та АРК, м. Севастополя, нацменшин і міжнаціональних відносин презентовано звіт щодо інтеграції в українське суспільство ромської нацменшини

докладніше
12 листопада 2019, 17:07

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних"

докладніше
12 листопада 2019, 16:59

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" щодо вдосконалення діяльності Державної прикордонної служби України"

докладніше
12 листопада 2019, 16:52

Прийнято Закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обіг фальсифікованих лікарських засобів"

докладніше
12 листопада 2019, 16:50

Ухвалено Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування"

докладніше
12 листопада 2019, 16:44

Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо запровадження середньострокового планування розвитку та утримання автомобільних доріг загального користування"

докладніше
12 листопада 2019, 16:30

Відбулася презентація інформаційного виставкового проекту Музею Голодомору «Голодомор: нищення ідентичності» до 86-тих роковин пам’яті жертв Голодомору

докладніше
12 листопада 2019, 15:23

Експозицію «Шведські татусі» фотографа Югана Бевмана, яка демонструє вплив ґендерної рівності у батьківстві на особу й суспільство, розгорнуто в парламенті

докладніше
12 листопада 2019, 14:53

У Верховній Раді створено депутатські групи з міжпарламентських зв’язків з Норвегією та Грузією

докладніше
12 листопада 2019, 14:30

Стартував новий офіційний сайт Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
02 жовтня 2018, 09:20

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 2 жовтня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

Боротьба за серця й уми людей є не менш важливою, аніж боротьба у танках

Львівський безпековий форум-2018 відкриє Едвард Лукас

Від Кремля вкотре вимагають звільнити Романа Сущенка

 

Боротьба за серця й уми людей є не менш важливою, аніж боротьба у танках

Ключовим питанням нинішнього пленарного тижня у парламенті буде закон про мови, наголосив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на брифінгу після погоджувальної ради.

«Закон про мови в Україні є одним із ключових прерогатив на цю сесію, — сказав він. — Зареєстровано п’ять законопроектів, але комітет пройшли чотири. Прогнозую, що в четвер робочий день розпочнемо з розгляду власне цих законопроектів. Я сам наполягатиму на тому, щоби вони розглядалися за повною процедурою, щоб змогли виступити всі доповідачі, а потім шляхом голосування народні депутати України і зал Верховної Ради визначать, який із тих законопроектів взяти за основу для того, щоби його доопрацьовувати до другого читання». При цьому глава парламенту нагадав, що деякі елементи тих проектів закону вже стали неактуальними, оскільки після їх реєстрації було прийнято закон про освіту. Тому профільний комітет у середу запропонує певні правки до законопроекту про мови з урахуванням схваленого закону про освіту. «Переконаний, це буде важливий крок українського парламенту, — сказав Андрій Парубій. — Свого часу журналісти спостерігали, як через цей зал проламувався закон Колесніченка-Ківалова, нагадаю, за допомогою бойовиків і бійок тодішня більшість намагалася цей закон прийняти, як і більшість законів того періоду. Тепер це рішення буде прийнято в результаті повного обговорення і вільного волевиявлення всіх народних депутатів». (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/308214)

Львівський безпековий форум-2018 відкриє Едвард Лукас

Незабаром у Львові відбуватиметься Львівський безпековий форум-2018. 24—26 жовтня сюди прибудуть авторитетні експерти та посадовці, які представлятимуть понад десять країн світу: США, Канаду, Велику Британію, Бельгію, Молдову, Грузію, Литву, Україну, Швецію, Польщу, Німеччину, Чехію. Головна тема форуму — «Економіка війни і війна економік». Масштабний захід відкриє виступ впливового англійського аналітика, журналіста і публіциста, а тепер старшого наукового співробітника СЕРА (Центр аналізу європейської політики — неурядова дослідницька організація, США) Едварда Лукаса. «Едвард Лукас — один із найавторитетніших фахівців, які почали усвідомлювати наслідки для Європи російської економічної (точніше, сировинної) експансії ще багато років тому. Він не лише усвідомлював масштаби цієї проблеми, а й попереджав весь цивілізований світ про агресивні наміри Москви», — розповіла співголова Львівського безпекового форуму і заступник Голови Верховної Ради Оксана Сироїд. У 2008-му Едвард Лукас написав книжку «Нова холодна війна. Як Кремль загрожує і Росії, і Заходу», в якій попередив Захід про підступність планів Кремля, зокрема в енергетичній сфері. Це лише нині в Європі та в США щораз більше усвідомлюють підступність пастки, що її готує країнам Євросоюзу Кремль у вигляді газогонів проекту «Північний потік». Власне, це буде темою однієї з панельних дискусій. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/308203)

Від Кремля вкотре вимагають звільнити Романа Сущенка

30 вересня минуло два роки від часу затримання в Москві українського журналіста, кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка. Цього дня представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір повторив свій заклик до російської влади звільнити українського журналіста з в’язниці. Постійне представництво України при ООН оприлюднило звернення з такою саме вимогою. Українська громада у Франції провела в неділю мирну демонстрацію, щоб морально підтримати Романа та всіх українських політв’язнів, яких нині утримують в російських в’язницях. А колеги Романа Сущенка знову поставили питання: чи розуміють взагалі європейці і, зокрема, європейські журналісти, що саме відбувається в Україні?  (читайте у «Голосі України» на 9 стр. >>> article/308174)

 

Повний випуск «Голосу України» від 02.10.2018 на сайті http://www.golos.com.ua