Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
01 жовтня 2018, 11:35

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: Ключове питання цього тижня - проект закону про мови (відео)

 

А.Парубій, відкриваючи засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп, зазначив, що в перший день жовтня в Україні відзначається День ветерана.

Він закликав усіх нагадати про сучасних ветеранів війни з глибокою вдячністю щодо тих, хто зі зброєю в руках захищає українську незалежність. «Давайте подякуємо мужнім воїнам і побажаємо успіху і всього найкращого. Ми своєю діяльність зробимо все можливе, щоб і суспільство, і держава змогли гідно вшанувати їхню боротьбу і їхні героїчні вчинки», - додав він.

Говорячи про порядок денний на цей тиждень, А.Парубій повідомив, що у вівторок пропонується ряд законопроектів, більшість з яких мають соціальний характер і значення, і також законопроект про реформування державних і комунальних засобів масової інформації.

Він також наголосив на одному важливому законопроекті - про забезпечення офіційних публікацій законів України та інших нормативно-правових актів в парламентській газеті «Голос України».

В середу традиційно розглядатимуться питання ратифікації.

Голова Верховної Ради України далі зазначив, що в четвер ключовим питанням цього тижня стане розгляд законопроектів про мову в Україні. Таких законопроектів є чотири.

А.Парубій запропонував розглядати ці законопроекти за повною процедурою.

«Переконаний, закон про українську мову - це є виклик, який стоїть перед українським парламентом, на який ми повинні дати відповідь», - наголосив він, додавши, що «зараз у цій сфері є вакуум… Це питання для нас є питанням честі. Щоб ми змогли прийняти сучасний європейський закон про державну мову в Україні».

А.Парубій також повідомив, що в четвер пропонується розглянути проекти законів про внесення змін до Конституції України щодо перейменування Дніпропетровської і Кіровоградської областей.

Головуючий надав слово для виступу керівникам та представникам депутатських фракцій і груп.