Новини

14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 вересня 2018, 09:21

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 28 вересня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

- Парламентська дипломатія творить грунт для тісніших відносин між країнами

- Росія кричуще порушує міжнародне право

- Законодавчо врегулювати статус добровольцівіноземців

 

Парламентська дипломатія творить грунт для тісніших відносин між країнами

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зустрівся у четвер з делегацією депутатської групи дружби з Україною парламенту Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка на чолі з головою делегації, членом парламенту, головою депутатської групи дружби з Україною, заступником представника уряду в парламенті Ашу Марасінге.

Голова українського парламенту підкреслив на початку зустрічі, що співпраця між обома країнами значно активізувалась за останні роки. Він також нагадав, що під час недавньої, дуже теплої, зустрічі зі спікером Шрі-Ланкійського парламенту було домовлено про створення групи дружби між парламентами обох країн. Вітаючи новостворену групу дружби Шрі-Ланки на чолі з народним депутатом України Оксаною Білозір, А. Парубій наголосив, що Верховна Рада докладає великих зусиль для розвитку парламентської дипломатії. «Впевнений, що парламентська дипломатія творить ґрунт для більш тісних відносин між країнами», — сказав він. (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/308064)

Росія кричуще порушує міжнародне право

«Ми захищаємо українську землю та наш вільний вибір, ми протистоїмо відроджуваній неоімперіалістичній державі, яка хоче поділити світ наново, і таким чином ми захищаємо вільний світ», — сказав Президент Петро Порошенко, виступаючи 26 вересня на загальних дебатах 73-ї Генеральної Асамблеї ООН. «Москва робить українських дітей сиротами. Катує наших патріотів у своїх в’язницях. Понад 1,5 мільйона людей стали внутрішньо переміщеними особами. Вони все ще не можуть повернутися до своїх домівок. Росія постійно примножує людську трагедію», — наголосив Президент і закликав світову спільноту пам’ятати про причини війни в Україні. «Не забуваймо що це за війна. Україна ухвалила суверенне рішення про власний шлях до вільного світу, заснованого на демократичних цінностях та правилах. Росія карає Україну за це. Вбиває. Руйнує будинки. Вона бреше у промисловому масштабі. Вона робить вигляд, що Україна, як і Грузія, «самі напали на себе», — сказав Петро Порошенко і запитав присутніх: «Чи знаємо ми, який наступний сусід Росії «нападе на себе»? Чи буде світ й далі перебувати в стані «зручного заціпеніння», сподіваючись, що «наступним буду не я»?» (читайте у «Голосі України» на 5 стр. >>> article/308057)

Законодавчо врегулювати статус добровольцівіноземців

Тема надання правового статусу громадянам інших країн, які воюють на боці України проти російської агресії, знову вийшла не тільки у дискусійну площину, а й на вулицю. Поштовхом став скандал довкола екстрадиції до Росії за запитом ФСБ уродженця Інгушетії Тимура Тумгоєва, який (принаймні так стверджують представники добровольчих об’єднань) є «ворогом Путіна» і воював в одному з добробатів на Донбасі. Через те минулого тижня активісти-«праворадикали» влаштували біля будівель ГПУ та Верховної Ради акцію протесту, яка переросла у сутички з правоохоронцями... Цієї ситуації можна було уникнути, якби було прийнято раніше, хоча б у першому читанні, законопроект № 3433, що регламентує надання правового статусу іноземцям та особам без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України, вважає один з його співавторів народний депутат України Ігор Луценко. До речі, законопроект, авторами якого також є народні депутати Андрій Білецький, Олег Петренко, Оксана Корчинська, було зареєстровано у Верховній Раді ще у 2015 році. Можливо, його внесуть у порядок денний наступного пленарного тижня. Під час круглого столу «Легалізація статусу іноземців-добровольців, що брали участь у відбитті російської агресії в Україні» Ігор Луценко окреслив ідеологію законопроекту: «Якщо ти воював за Україну, то маєш можливість отримати прихисток в Україні. Спочатку посвідку на проживання, а потім — громадянство України. У проекті є чітка заборона видавати добровольців-іноземців, наприклад, РФ...» (читайте у «Голосі України» на 4 стр. >>> article/308078)

 

Повний випуск «Голосу України» від 28.09.2018 на сайті http://www.golos.com.ua