Новини

14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 вересня 2018, 16:24

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін взяв участь у засіданні Рахункової палати

 

Перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін 25 вересня взяв участь у засіданні Рахункової палати, на якому розглядався Звіт про результати ефективності використання коштів державного бюджету, призначених на надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання.

С.Каплін подякував Голові Рахункової палати Валерію Пацкану за початок розслідування ефективності використання бюджетних коштів, призначених на надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Очільник Комітету зокрема зазначив: «Встановлення справедливості, реінтеграція переселенців є також і місією Рахункової палати».

Крім того, очільник Комітету звернув увагу на те, що існуючий в Україні дуалізм влади на місцях призводить до прийняття представниками місцевих органів влади відповідальних рішень на власний розсуд.

С.Каплін зазначив, що на сьогодні повністю відсутні індикатори та системність виконання програм, спрямованих на соціальний захист внутрішньо переміщених осіб.

Він привернув увагу до таких безпрецедентних випадків, як припинення виплат пенсії навіть у разі переїзду пенсіонера-переселенця з одного будинку до іншого в межах населеного пункту, а також невиплати пенсії громадянам, які працюють на території України, але не мають змоги бути тимчасово зареєстрованими.

Учасники засідання погодилися з С.Капліним, що відсутність Єдиного реєстру внутрішньо переміщених осіб заважає цільовому використанню коштів, як міжнародних партнерів, так і коштів Державного бюджету України.

На думку С.Капліна, всі наведені факти з проведеного аудиту заслуговують на розслідування правоохоронних органів. «За 4 роки не створили інтегрованої інформаційної системи. Фірма-розробник зникла, - додав він.

«У переселенців забирають пенсії і виплати, маніпулюють реєстрами і коштами. Немає комплексних державних програм соціального захисту, хоча в Харківщини є блискуча розробка. Людям, які довірились державі, тікаючи від війни, потрібно давати й належну допомогу на винайм житла, будувати їм оселі на пільгових умовах» - зазначив С.Каплін.

Звіт схвалено одноголосно з пропозицією Міністерству соціальної політики поінформувати Рахункову Палату до 31 грудня 2018 року щодо завершення створення Єдиного реєстру внутрішньо переміщених осіб.