Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 вересня 2018, 09:28

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Питання посилення санкційного тиску проти РФ обговорено під час засідання «Мінської платформи» за участі керівників та представників іноземних дипломатичних представництв в Україні

 
20 вересня у Парламенті за участі представників різних фракцій та груп, під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради, представника України в гуманітарій підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України Ірини Геращенко відбулося засідання неформальної групи «Мінська платформа» за участі Надзвичайного Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернста Вольфґанґа Райхеля, Надзвичайного і Повноважного Посла Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон, директора відділу зовнішньої політики політичного відділу Посольства США в Україні, радника спецпредставника США в Україні Джона Кастнинга.

Учасники засідання обговорили безпекову та гуманітарну ситуацію на Донбасі, проблему невиконання Мінських угод Росією.

Особлива увага була надана питанню пролонгації Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Представники країн-партнерів України «нормандському формату» переговорів - Ернст Райхель та Ізабель Дюмон відзначили важливість ухвалення згаданого Закону задля продовження політико-дипломатичного врегулювання ситуації на сході України.

Е. Райхель та І. Дюмон запевнили у підтримці України на шляху відновлення територіальної цілісності, та зауважили, що намір окупаційної адміністрації Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України провести незаконні вибори нелегітимних представницьких органів не відповідають Мінським домовленостям. Було відзначено, що у разі проведення таких виборів, вони вважатимуться незаконними, і лише ускладнять переговори з мирного врегулювання ситуації на сході України.

Представник гуманітарної підгрупи ТКГ Ірина Геращенко та представники різних фракцій та груп Парламенту наголосили на необхідності посилення санкційного тиску проти країни-агресора РФ. Було відзначено, що Росія, за останні роки, не виконала жодних зобов’язань у безпековому та гуманітарному блоці Мінських домовленостей. Е. Райхеля та І. Дюмон було детально поінформовано про систематичні обстріли на Донбасі з боку РФ та підконтрольних їй бойовиків та про зволікання російської сторони у питанні звільнення заручників та політв’язнів Кремля.

Під час засідання учасники також обмінялись думками щодо перспектив розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі та необхідності протидії реалізації політичного проекту РФ «Північний потік-2».

У засіданні взяли участь народні депутати України: І. Алексєєв, О. Бєлькова, О. Бригінець, Н. Веселова, С. Висоцький, В. Вовк, Г. Гопко, М. Джемілєв, О. Єднак, С. Заліщук, В. Заружко, М. Іонова, І. Крулько, Д. Лубінець, Ю. Павленко, В. Пилипенко, І. Попов, Б. Тарасюк, С. Тарута, А. Тетерук, О. Юринець, М. Наєм, О. Масоріна, І. Луценко.