Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 вересня 2018, 09:18

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 21 вересня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

Верховна Рада зробила крок до закріплення в Конституції курсу на ЄС і НАТО

Ірина Геращенко: «Українська сторона вважає неможливим повернення делегації РФ в ПАРЄ без виконання резолюцій Асамблеї»

Час посилити відповідальність за подвійне громадянство

 

Верховна Рада зробила крок до закріплення в Конституції курсу на ЄС і НАТО

Перейшовши до розгляду питань порядку денного, Верховна Рада розглянула та підтримала постанову про включення до порядку денного та направлення до Конституційного Суду президентського законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському 21.09.2018 Верховна Рада зробила крок до закріплення в Конституції курсу на ЄС і НАТО Перед цим Президент звернувся зі Щорічним… http://www.golos.com.ua/article/307804 7/10 Союзі та в Організації Північноатлантичного договору, № 9037). Це рішення підтримав 321 народний депутат. (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/307804)

Ірина Геращенко: «Українська сторона вважає неможливим повернення делегації РФ в ПАРЄ без виконання резолюцій Асамблеї»

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко зустрілася з головою Комітету у закордонних справах Парламенту Естонської Республіки Марком Міхкельсоном.

Перший заступник глави Парламенту подякувала за тверду позицію естонського Парламенту в питанні збереження незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Учасники зустрічі обговорили безпекову та гуманітарну ситуацію на окупованому Донбасі і в Криму.

Ірина Геращенко наголосила на тих ризиках, які виникли в переговорному процесі через наміри Кремля провести фейкові «вибори» на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України: «Це суперечить законодавству України, букві і духу Мінських домовленостей». Також вона наголосила на важливості розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі. (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/307819)

Час посилити відповідальність за подвійне громадянство

Проблема видачі угорських паспортів нашим громадянам на Закарпатті, на жаль, існує давно. Неодноразово це питання порушувалося під час переговорів на різних рівнях між Києвом та Будапештом. Але ситуація не розв’язувалася, і одна з причин — угорська сторона вважає свої дії нормою. Та опублікований Укрінформом у середу відеоролик, на якому українцям під дзвін келихів шампанського роздають угорські паспорти в консульстві Угорщини в Береговому з проханням не повідомляти про це владі, демонструє новий рівень уже існуючого напруження між країнами.

«В Угорщини є дві опції: довести, що відео з видачею... фейк, або вжити заходів прямо зараз. Гадаю, що реальним є тільки друге», — спрогнозував подальший розвиток події Міністр закордонних справ Павло Клімкін у Твіттері. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/307805)

 

Повний випуск «Голосу України» від 21.09.2018 на сайті http://www.golos.com.ua