Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
21 вересня 2018, 09:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді відбулося засідання «Мінської платформи» за участі Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна

 
20 вересня у Парламенті за участі представників різних фракцій та груп, під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України, представника України в гуманітарій підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України Ірини Геращенко відбулося засідання неформальної групи «Мінська платформа» за участі Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна.

Учасники засідання обговорили актуальні питання мінського процесу і «нормандського формату» переговорів та детально зупинились на питанні пролонгації Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».  

Обговорюючи питання пролонгації вище зазначеного Закону, учасники зустрічі констатували, що після його ухвалення він не може бути реалізований, через невиконання Російською Федерацією зобов’язань у безпековому блоці, зокрема, щодо виведення усіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків та найманців з території України.

В той же час, під час обговорення було відзначено, що пролонгація зазначеного закону необхідна й задля посилення санкційного тиску проти РФ та продовження здійснення заходів із мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін поінформував про роботу у напрямку посилення санкційного тиску проти РФ за невиконання зобов’язань у Мінських домовленостях та порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму з боку окупаційних адміністрацій РФ. Міністр також зауважив, що в умовах окупаційної адміністрації Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях не може йти мова про жодні вибори. 

Учасники засідання також обговорили безпекову ситуацію в Азовському морі, необхідність протидії реалізації політичного проекту РФ «Північний потік-2» та перспективи розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

П. Клімкін також поінформував парламентаріїв, що наступного тижня під час зустрічі на сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку Президент підніматиме питання миротворчої місії, безпекової ситуації на Донбасі, звільнення заручників.

Окрім того, міністр розповів про кроки, які планує зробити влада в контексті інформації про видачі паспортів громадянина Угорщини громадянам України в Береговому.

У засіданні взяли участь народні депутати України: І. Алексєєв, О. Бєлькова, О. Бригінець, Н. Веселова, С. Висоцький, В. Вовк, Г. Гопко, М. Джемілєв, О. Єднак, С. Заліщук, В. Заружко, М. Іонова, І. Крулько, Д. Лубінець, Ю. Павленко, В. Пилипенко, І. Попов, Б. Тарасюк, С. Тарута, А. Тетерук, О. Юринець, М. Наєм, О. Масоріна, І. Луценко та інші.

***