Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 вересня 2018, 16:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Делегація депутатів Європарламенту відвідала території, прилеглі до лінії зіткнення, на сході України (відео)

Україну відвідує делегація депутатів Європейського Парламенту на чолі з Головою Підкомітету з питань безпеки та оборони Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту Анною Фотигою.

Як поінформували члени делегації на брифінгу у Верховній Раді, парламентарії відвідали Маріуполь, Авдіївку та пункти пропуску на лінії розмежування Майорськ і Краматорськ.

Депутати підкреслили, що вони регулярно відвідують зону, прилеглу до окупованих Росією територій на сході України, що є політично важливим, повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

«Ми б хотіли постійно бути в курсі подій, пов'язаних з російською агресією в Україні», - зазначив член делегації. Він також запевнив: «Наша підтримка українських друзів є рішучою та непохитною в цій справедливій боротьбі».

Парламентарії зауважили, що, порівняно з 2014 роком, українські військові і сили безпеки набагато краще обладнані, одягнені і мають ліпшу зброю. Також вони відзначили покращення економічної ситуації в Маріуполі, який знаходиться дуже близько від лінії зіткнення.

Члени делегації запевнили, що і на далі підтримуватимуть всі ідеї, які будуть вести до виконання Мінських угод, а також запровадження миротворчих сил ООН на всій окупованій території до кордону України з Росією, а не лише на лінії розмежування.

Також депутати Європарламенту висловили стурбованість ситуацією, що склалася в Азовському морі у зв’язку із затримкою Росією суден на тривалий час всупереч міжнародній практиці. Згідно з останніми даними, з квітня 2018 року Росія невиправдано затримала 120 суден під прапором ЄС.

«Ми будемо піднімати це питання у Європейському Парламенті і вимагати, щоб це припинилося», - сказав депутат.

Парламентарії подякували Збройним силам України, які надали можливість відвідати території, розташовані в безпосередній близькості від лінії зіткнення.