Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 вересня 2018, 09:18

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 20 вересня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

- Україна долучиться до Дунайської транснаціональної програми ЄС надасть нам п’ять млн євро для реалізації проектів

- Олега Сенцова висунуто на здобуття Нобелівської премії

- Задля збереження та посилення санкційного тиску проти РФ

 

Україна долучиться до Дунайської транснаціональної програми ЄС надасть нам п’ять млн євро для реалізації проектів

Парламентська хроніка Ранкове засідання 19 вересня Зранку в сесійній залі зареєструвалися 358 народних депутатів. Відкриваючи ранкове засідання, Голова Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, що Сенат США ухвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, в якому передбачено збільшення безпекової допомоги Україні до 250 млн дол. США. «Це на 50 мільйонів більше, ніж у бюджеті минулого року», — додав глава парламенту. «Щиро дякую нашим союзникам, нашим колегам і однодумцям у США за підтримку України. Ми всі усвідомлюємо, що боротьба в Україні проти російського агресора — це не лише боротьба за українську державу, це боротьба за майбутнє всього вільного світу», — наголосив А. Парубій. (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/307737)

Олега Сенцова висунуто на здобуття Нобелівської премії

Вечірнє засідання 18 вересня Парламент ухвалив постанову про Заяву Верховної Ради України до Норвезького Нобелівського комітету щодо висунення кандидатури українського політв’язня Олега Сенцова на здобуття Нобелівської премії миру. За відповідний проект постанови № 9040 проголосували 245 депутатів. Українського кінорежисера, кримчанина Олега Сенцова було незаконно заарештовано федеральною службою безпеки Російської Федерації 10 травня 2014 року, а 25 серпня 2015 року засуджено до 20 років ув’язнення. Обвинувачувальний вирок базувався на показах всього двох затриманих свідків — і один з них визнав, що всі покази давав під фізичними та моральними тортурами з боку співробітників ФСБ. Про тортури з боку слідчих органів заявляв і сам Олег Сенцов. Наразі Сенцов незаконно утримується на території Російської Федерації за сфабрикованою справою, а 14 травня 2018 року він оголосив безстрокове голодування на знак протесту проти аморальної та протиправної політики РФ. Основна вимога голодування Сенцова — відпустити всіх українських заручників. (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/307738)

Задля збереження та посилення санкційного тиску проти РФ

18 вересня в парламенті за участі представників різних фракцій та груп, під головуванням Першого заступника Голови Верховної Ради України, представника України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України Ірини Геращенко відбулося засідання неформальної групи «Мінська платформа» за участі Спеціального представника Голови ОБСЄ в Україні та у ТКГ Мартіна Сайдіка.

Учасники засідання обмінялись думками щодо можливості пролонгації Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей». Спецпредставник Голови ОБСЄ в Україні та у ТКГ Мартін Сайдік зауважив, що 1 серпня цього року надіслав листа керівництву Верховної Ради України щодо важливості пролонгації зазначеного закону. «Пролонгація закону про особливий порядок місцевого самоврядування в ОРДЛО є важливою умовою для подальшої роботи з політико-дипломатичного врегулювання ситуації на сході України. Це також дало б потрібний сигнал міжнародній спільноті для подальшої підтримки цих зусиль», — наголосив М. Сайдік. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/307766)

 

Повний випуск «Голосу України» від 20.09.2018 на сайті http://www.golos.com.ua