Новини

07 грудня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області

докладніше
07 грудня 2019, 09:30

Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2019, 09:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
19 вересня 2018, 17:58

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Українська сторона вважає неможливим повернення делегації РФ в ПАРЄ без виконання резолюцій Асамблеї»

 
19 вересня відбулася зустріч Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко з Головою Комітету у закордонних справах Парламенту Естонської Республіки Марком Міхкельсоном.

Перший віце-спікер подякувала за тверду позицію естонського Парламенту у питанні збереження незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Учасники зустрічі обговорили безпекову та гуманітарну ситуацію на окупованому Донбасі і в Криму. І.Геращенко поінформувала про реєстрацію законопроекту про протимінну діяльність, розповіла про роботу мінських груп і відсутність прогресу в питаннях звільнення заручників та пошуку зниклих безвісти.

Вона наголосила на тих ризиках, які виникли в переговорному процесі через наміри Кремля провести фейкові «вибори» на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України: «Це суперечить законодавству України, букві і духу Мінських домовленостей».

Також вона наголосила на важливості розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Політики обговорили координацію зусиль для протидії російській пропаганді і гібридній війні на міжнародних майданчиках і міжпарламентських асамблеях. Депутати Верховної Ради занепокоєні намірами деяких делегацій в ПАРЄ на жовтневій сесії змінити регламент Асамблеї і створити передумови для тріумфального повернення російської делегації. Українська делегація наполягає на обов‘язковій передумові - виконанні Росією резолюцій ПАРЄ і мінських угод. Парламентарії закликали естонських колег підтримати цю позицію в Асамблеї.

Своєю чергою, Голова Комітету Марк Міхкельсон запевнив у підтримці територіальної цілісності України, висловив особливу зацікавленість щодо ситуації на Донбасі, в Криму, в Азовському морі, підкреслив, що Естонія і надалі підтримуватиме гуманітарні проекти для постраждалих регіонів і категорій населення.

У зустрічі також взяла учать заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марія Іонова.