Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
19 вересня 2018, 16:50

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет з питань запобігання і протидії корупції планує заслухати звіт про діяльність НАБУ 3 жовтня

Сьогодні Комітет з питань запобігання і протидії корупції на своєму засіданні планував заслухати звіт директора Національного антикорупційного бюро України А. Ситника про діяльність Національного антикорупційного бюро України протягом попередніх шести місяців (І півріччя 2018 року). Однак, як було повідомлено на початку засідання Комітету, від НАБУ надійшов офіційний лист, в якому А.Ситник інформує, що не зможе прибути на засідання, «у зв’язку з необхідністю перебування на робочому місці».

Обговорюючи дане питання, депутати підкреслили, що звіт директора НАБУ є дуже важливим і його терміни були заздалегідь погоджені. Відтак, члени Комітету ухвалили рішення викликати на наступний сесійний тиждень, 3 жовтня, А.Ситника на засідання з метою заслухати звіт про діяльність Національного антикорупційного бюро України протягом І півріччя 2018 року. Також депутати включили дане питання в порядок денний засідань Комітету з питань запобігання і протидії корупції на жовтень.

Під час обговорення порядку денного засідання Комітету, депутати не підтримали пропозицію виключити з розгляду питання «Про обговорення доручення Голови Верховної Ради Андрія Парубія щодо листа судді Конституційного суду України С. Шевчука про розгляд Конституційним судом конституційного подання 65 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України окремих положень Законів України «Про запобігання корупції», «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб» і розглянути його на наступному засіданні Комітету, запросивши А.Парубія.

Після чого головуючий закрив засідання Комітету через відсутність кворуму.