Новини

25 лютого 2020, 17:54

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше
25 лютого 2020, 16:32

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 25 лютого розпочав офіційний візит до Естонії

докладніше
25 лютого 2020, 14:21

Поглибити співпрацю України і Латвії допоможе якісна комунікація дипломатів, парламентаріїв та урядовців, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 12:46

Комітет з питань молоді і спорту розглянув питання про виконання бюджетної програми "Зшивання країни - проект мобільності молоді"

докладніше
25 лютого 2020, 12:11

Стала, непохитна та принципова підтримка з боку Латвії є цінною та важливою для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 11:55

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Державна підтримка легкої промисловості в Україні"

докладніше
25 лютого 2020, 10:51

В економічних відносинах України та Латвії потрібно зберегти позитивний тренд, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 09:25

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проведено слухання: "Сучасний стан українських профспілок. Потреба у перезавантаженні соціального/публічного діалогу"

докладніше
24 лютого 2020, 18:21

Нам важливо продовжувати співпрацю з Латвією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 18:00

Апарат Верховної Ради України спільно з Програмою USAID РАДА провели «парламентські дні» у Вінниці

докладніше
24 лютого 2020, 15:48

Важливо, що українські діти мають змогу вивчати рідну мову та культуру навіть за кордоном, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 14:18

Комітет з питань бюджету оприлюднив інформацію про кандидатів, які подали документи на конкурс на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати

докладніше
24 лютого 2020, 13:37

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримує ідею та концепцію законопроєктів щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 лютого 2020, 12:36

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк обговорила питання українсько-польського партнерства з керівником кабінету Президента Республіки Польща Кшиштофом Щерським

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
15 вересня 2018, 10:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулася зустріч керівництва Верховної Ради України та представників депутатських фракцій та груп зі спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером

14 вересня під головуванням Голови Верховної Ради України Андрія Парубія відбулась зустріч керівництва Верховної Ради України, представників  депутатських фракцій та груп Парламенту, керівників Комітетів у закордонних справах та Комітету з питань європейської інтеграції зі спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером. 

Учасники зустрічі обмінялись думками щодо безпекової і гуманітарної ситуації на Донбасі та в Криму, оцінили ризики реалізації політичного проекту Кремля «Північний потік-2», яким РФ посилить енергозалежність країн ЄС. Також було обговорено безпекову ситуацію в районі Азовського моря, можливі провокації Російської Федерації та втручання РФ у виборчу кампанію в Україні.

Під час зустрічі було обговорено стан імплементації реформ в Україні та поінформовано Спецпредставника США про намір на поточній сесії Парламенту розглянути законопроекти щодо роботи спецслужб та щодо гуманітарного розмінування.

Особлива увага була надана питанню деокупації Криму та мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Учасники зустрічі обмінялись думками щодо перспектив запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі та щодо пролонгацій Закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.  

Під час зустрічі було наголошено на важливості продовження санкційної політики проти Росії до повної деокупації української території та звільнення усіх незаконно утримуваних громадян України – в окупованому Донбасі, Криму та в РФ.

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер відзначив важливу роль парламенту в реформуванні країни, зокрема, сектору безпеки та оборони, енергетичної сфери та реформи децентралізації влади.

Курт Волкер  подякував парламентарям за відкритий діалог та запевнив, що США залишається надійним партнером України у питанні відновлення територіальної цілісності.

У зустрічі взяли участь народні депутати України: Ірина Геращенко, Ганна Гопко, Марія Іонова, Артур Герасимов, Андрій Тетерук, Олександр Вілкул, Єгор Соболєв, Олег Ляшко, Віктор Вовк, Сергій Соболєв, Валерій Писаренко, Євген

Рибчинський, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, Радник Спеціального представника Державного департаменту США з питань України Крістофер Андерсон, Співробітник політичного відділу Посольства США в Україні Стівен Глейзер.