Новини

25 лютого 2020, 17:54

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше
25 лютого 2020, 16:32

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 25 лютого розпочав офіційний візит до Естонії

докладніше
25 лютого 2020, 14:21

Поглибити співпрацю України і Латвії допоможе якісна комунікація дипломатів, парламентаріїв та урядовців, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 12:46

Комітет з питань молоді і спорту розглянув питання про виконання бюджетної програми "Зшивання країни - проект мобільності молоді"

докладніше
25 лютого 2020, 12:11

Стала, непохитна та принципова підтримка з боку Латвії є цінною та важливою для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 11:55

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Державна підтримка легкої промисловості в Україні"

докладніше
25 лютого 2020, 10:51

В економічних відносинах України та Латвії потрібно зберегти позитивний тренд, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 09:25

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проведено слухання: "Сучасний стан українських профспілок. Потреба у перезавантаженні соціального/публічного діалогу"

докладніше
24 лютого 2020, 18:21

Нам важливо продовжувати співпрацю з Латвією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 18:00

Апарат Верховної Ради України спільно з Програмою USAID РАДА провели «парламентські дні» у Вінниці

докладніше
24 лютого 2020, 15:48

Важливо, що українські діти мають змогу вивчати рідну мову та культуру навіть за кордоном, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 14:18

Комітет з питань бюджету оприлюднив інформацію про кандидатів, які подали документи на конкурс на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати

докладніше
24 лютого 2020, 13:37

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримує ідею та концепцію законопроєктів щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 лютого 2020, 12:36

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк обговорила питання українсько-польського партнерства з керівником кабінету Президента Республіки Польща Кшиштофом Щерським

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
31 серпня 2018, 09:46

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 31 серпня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

- Керівництво Росії має відповісти за коридори смерті

- Безпековий сектор якнайкраще має відповідати стандартам НАТО

- Без сильного законодавчого органу неможлива жодна ефективна зміна

 

Керівництво Росії має відповісти за коридори смерті

Путін і керівництво РФ мають відповісти за Іловайськ, Лутугине, Дебальцеве, за тисячі вбитих і поранених українців, за десятки зруйнованих сіл, за вбитих дітей, цивільне населення, за розстріляних у коридорах смерті наших військових. Про це написала на своїй сторінці у «Фейсбуці» Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Вона подякувала учасникам акції, які 29 серпня у день пам’яті трагедії в Іловайську протестували у Києві біля російського посольства. Активісти тримали синьо-жовті прапори і плакати «Путин, за Иловайск ответишь», поруч на Повітрофлотському проспекті встановили 366 хрестів (саме стільки військових загинуло в Іловайському котлі) з їхніми фотографіями. «Хлопці, дякую за акцію. За те, що на плакаті написаний правильний адресат. Набридли всі ці ялові заклики і виклики — на партійних з’їздах, концертах, мітингах — з вимогою звільнити українських політв’язнів, закінчити війну, але без адресата. Прізвище Путін сором’язливо на цих партійних тусовках і концертах замовчують. Військові не мовчать. Вони точно знають ім’я вбивць. Вклоняємося пам’яті всіх загиблих, пишаємося всіма, хто вижив. Не забудемо вбивцям і не простимо», — написала Ірина Геращенко. (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/306954)


Безпековий сектор якнайкраще має відповідати стандартам НАТО

Фракція «Народний фронт» у Верховній Раді підтримуватиме всі законопроекти та постанови, які зроблять Україну сильнішою. Про це заявив перший заступник керівника фракції Андрій Тетерук, повідомляє прес-служба «Народного фронту». «Позиція «Народного фронту» з 2014 року — ми маємо набути членства в НАТО. І ми докладаємо значних зусиль і віддаємо свої голоси за всі рішення, які нас до цього наближають. Ми робимо все, аби безпековий сектор України якнайкраще відповідав стандартам НАТО, щоб коли настане такий день — ми були до нього повністю готові», — додав він.

«Ми зайшли до парламенту в 2014 році з єдиною метою — робити нашу країну сильною, незалежною та здатною захистити себе в абсолютно жорстких умовах російської агресії. І ми за чотири роки продемонстрували консолідовану та непохитну позицію щодо цього», — підсумував Андрій Тетерук. (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/306956)


Без сильного законодавчого органу неможлива жодна ефективна зміна

В офісі Програми USAID РАДА відбулось обговорення перспективи парламентської реформи та важливості дотримання Регламенту парламенту. Участь в обговоренні взяли народні депутати Оксана Продан, Марія Іонова, Іван Крулько, Ганна Гопко, Ірина Суслова, Олена Сотник, Ігор Попов та Світлана Заліщук. Усі промовці під час своїх виступів були одностайні: «Лише маючи інституційно сильний законодавчий орган, можна ухвалювати якісні закони, без цього неможлива жодна ефективна зміна в Україні». (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/306957)

Повний випуск «Голосу України» від 31.08.2018 на сайті http://www.golos.com.ua