Новини

25 лютого 2020, 17:54

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше
25 лютого 2020, 16:32

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 25 лютого розпочав офіційний візит до Естонії

докладніше
25 лютого 2020, 14:21

Поглибити співпрацю України і Латвії допоможе якісна комунікація дипломатів, парламентаріїв та урядовців, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 12:46

Комітет з питань молоді і спорту розглянув питання про виконання бюджетної програми "Зшивання країни - проект мобільності молоді"

докладніше
25 лютого 2020, 12:11

Стала, непохитна та принципова підтримка з боку Латвії є цінною та важливою для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 11:55

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Державна підтримка легкої промисловості в Україні"

докладніше
25 лютого 2020, 10:51

В економічних відносинах України та Латвії потрібно зберегти позитивний тренд, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 09:25

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проведено слухання: "Сучасний стан українських профспілок. Потреба у перезавантаженні соціального/публічного діалогу"

докладніше
24 лютого 2020, 18:21

Нам важливо продовжувати співпрацю з Латвією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 18:00

Апарат Верховної Ради України спільно з Програмою USAID РАДА провели «парламентські дні» у Вінниці

докладніше
24 лютого 2020, 15:48

Важливо, що українські діти мають змогу вивчати рідну мову та культуру навіть за кордоном, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 14:18

Комітет з питань бюджету оприлюднив інформацію про кандидатів, які подали документи на конкурс на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати

докладніше
24 лютого 2020, 13:37

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримує ідею та концепцію законопроєктів щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 лютого 2020, 12:36

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк обговорила питання українсько-польського партнерства з керівником кабінету Президента Республіки Польща Кшиштофом Щерським

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
30 серпня 2018, 09:32

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 30 серпня

 

Сьогодні у «Голосі України»:

- Росія боїться сильної України, яку підтримують віддані союзники

- Cимвол дружби для українців важливіший, аніж зброя

- У парламенті відкриють освітній центр для молоді

 

Росія боїться сильної України, яку підтримують віддані союзники

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, виступаючи на ХІІІ нараді керівників закордонних дипломатичних установ України, висловив упевненість, що парламент закріпить курс України на вступ до НАТО та ЄС до кінця нинішнього скликання.

Андрій Парубій переконаний, що зміни до Конституції України в частині закріплення євроатлантичних та євроінтеграційних прагнень країни реально внести до завершення нинішньої каденції парламенту. «Я впевнений, що цю ідею необхідно реалізовувати, і я вірю, що ми зможемо її реалізувати до завершення цієї каденції», — сказав політик, зазначивши, що «коли це питання буде поставлено на відкрите голосування, коли кожен стежитиме за кожним депутатом, за кожним голосом — ніхто не посміє не проголосувати за цю ідею». Голова Верховної Ради наголосив, що для України ключовим напрямом є саме євроатлантичний, зокрема вступ країни до НАТО та Євросоюзу (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/306912)


 Cимвол дружби для українців важливіший, аніж зброя

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зустрівся з делегацією Євразійського центру ім. Діну Патріціу Атлантичної ради на чолі з Директором центру Джоном Хербстом.

Учасники зустрічі обговорили питання щодо ситуації на сході України, викликів гібридної війни з Росією та боротьби з корупцією всередині країни. Голова Верховної Ради Андрій Парубій подякував за підтримку України у важкий для неї час як економічно, так і, зокрема, зброєю. Водночас він наголосив, що «важливіший для українців, аніж зброя, сам символ дружби і підтримки».

Голова парламенту висловив упевненість, що спільні зусилля допоможуть визволити Україну: «Україна захищає не лише свою землю, а весь цивілізований світ і весь євроатлантичний простір». Окремо він подякував пану Послу Джону Хербсту за постійну підтримку України та висловив співчуття з приводу смерті сенатора Джона Маккейна — «прикладу героїзму, патріотизму та любові до батьківщини». (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/306915)

У парламенті відкриють освітній центр для молоді

У Верховній Раді планують відкрити освітній центр, де школярам та студентам пояснюватимуть, як функціонує парламент, і демонструватимуть відповідні матеріали. Про це у вітальному слові під час стратегічної сесії з розробки інтерактивного уроку для школярів сказала керівник секретаріату Голови Верховної Ради Тетяна Подольська.

Нині разом з учителями розробляється програма. «Діти часто відвідують український парламент, їм завжди дуже цікаво. Втім, просто показати їм сесійну залу — замало. Тому нині ми активно працюємо над матеріалами, з якими діткам буде цікаво працювати», — пояснила Тетяна Подольська. За її словами, це можуть бути квести, розмальовки, пазли тощо. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/306933)

 

Повний випуск «Голосу України» від 30.08.2018 на сайті http://www.golos.com.ua