Новини

25 лютого 2020, 17:54

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше
25 лютого 2020, 16:32

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 25 лютого розпочав офіційний візит до Естонії

докладніше
25 лютого 2020, 14:21

Поглибити співпрацю України і Латвії допоможе якісна комунікація дипломатів, парламентаріїв та урядовців, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 12:46

Комітет з питань молоді і спорту розглянув питання про виконання бюджетної програми "Зшивання країни - проект мобільності молоді"

докладніше
25 лютого 2020, 12:11

Стала, непохитна та принципова підтримка з боку Латвії є цінною та важливою для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 11:55

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Державна підтримка легкої промисловості в Україні"

докладніше
25 лютого 2020, 10:51

В економічних відносинах України та Латвії потрібно зберегти позитивний тренд, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 09:25

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проведено слухання: "Сучасний стан українських профспілок. Потреба у перезавантаженні соціального/публічного діалогу"

докладніше
24 лютого 2020, 18:21

Нам важливо продовжувати співпрацю з Латвією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 18:00

Апарат Верховної Ради України спільно з Програмою USAID РАДА провели «парламентські дні» у Вінниці

докладніше
24 лютого 2020, 15:48

Важливо, що українські діти мають змогу вивчати рідну мову та культуру навіть за кордоном, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 14:18

Комітет з питань бюджету оприлюднив інформацію про кандидатів, які подали документи на конкурс на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати

докладніше
24 лютого 2020, 13:37

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримує ідею та концепцію законопроєктів щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 лютого 2020, 12:36

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк обговорила питання українсько-польського партнерства з керівником кабінету Президента Республіки Польща Кшиштофом Щерським

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
29 серпня 2018, 14:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Розпочався другий курс навчання ветеранів війни в рамках програми "З фронту до Міністерства"

Відповідно до Меморандуму, підписаного у червні цього року між Комітетом у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю і Національною академією державного управління при Президентові України, розпочався другий курс навчання ветеранів війни в рамках програми "З фронту до Міністерства".

Для проходження навчання відібрано 61 ветерана з 20 областей України. Як зазначили у комісії з відбору кандидатів, вибір був досить складним, оскільки більшість продемонструвала високий рівень знань. Приємно, що ветерани дуже вмотивовані присвятити себе службі державі у мирному житті.

Курс навчання складається з чотирьох головних напрямків, серед яких конституційне право, адміністративне право, стратегія розвитку України та державне управління і державна служба.

По завершенні курсу ветерани отримають сертифікати за результатами тестів.

Ідея підготовки ветеранів до роботи на посадах державної служби виникла у зв’язку з діяльністю Комітету зі створення Міністерства України у справах ветеранів.

Голова Комітету Олександр Третьяков неодноразово підкреслював, що у зазначеному міністерстві мають працювати не менш як 30-40 відсотків ветеранів.

Водночас, Голова Комітету переконаний, що ветерани мають працювати на всіх рівнях законодавчої та виконавчої гілок влади. Це дасть можливість ветеранам, серед іншого, консолідувати свої зусилля при вирішенні відповідних питань.

Як і під час першого відбору, ветеран сплачує лише 30% вартості курсу - 385 гривень. Решту, 70%, сплачено коштами донорської допомоги благодійної організації "Фонд Олександра Третьякова".

У Комітеті у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю побажали ветеранам успіхів у навчанні та висловили упевненість, що наші ветерани зможуть гідно показати себе на службі держави, так само як вони самовіддано захищали країну у боях.