Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 червня 2018, 21:30

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Сьогодні Україна, Грузія і Молдова стоять на передовій свободи, а наші воїни є щитом Європи - Андрій Парубій під час виступу в Атлантичній раді (відео)

  
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у ході робочого візиту до Сполучених Штатів Америки спільно з Головою Парламенту Грузії Іраклієм Кобахідзе і Головою Парламенту Молдови Андріаном Канду взяв участь у дискусії "На передовій свободи" в Атлантичній раді.
     На початку зустрічі Андрій Парубій подякував за запрошення і відзначив, що в Атлантичній раді завжди знаходив "найглибше розуміння тих процесів, які відбуваються і в Україні, і в Східній Європі". "І ви дуже правильно зазначили, що сьогодні в Україні є гарячий етап війни", - сказав він і додав: "І тому що Україна веде, власне, гарячий етап війни, коли кожного дня гинуть наші хлопці і дівчата, ми відчуваємо особливу відповідальність. І наш приїзд, це формулювання важливого повідомлення: Нема окремого конфлікту Росії і Грузії, і нема окремого конфлікту Молдова - Росія. І наші хлопці в Україні помирають не тільки за Україну. Ми хочемо сказати, що Путін кинув виклик всьому цивілізованому і вільному світу. Він хоче змінити світовий порядок, який протягом тривалого часу, протягом двох поколінь, утримував весь Євроатлантичний простір від воєн, у великій мірі завдяки зусиллям США".
     Андрій Парубій пояснив, що російська агресія - це не тільки танки і автомати, її прояви бачимо в енергетичній, інформаційній сферах та у сфері кібербезпеки. За його словами, свідченням цього є вплив на вибори через кібератаки в різних країнах світу. "Хімічна атака в Великобританії проти Скрипаля, це теж елемент глобальної війни, яку Путін веде проти вільного світу. Але, певно, найбільша війна йде інформаційна", - зазначив Голова Верховної Ради. Він підкреслив, що "війна йде за серця і розуми людей, танки приходять потім". Від імені спікерів парламентів трьох держав Андрій Парубій наголосив, що Україна, Грузія і Молдова - країни, які мають частину окупованих територій, але ці країни - не сіра зона, не проблемні країни, це країни, які стоять на передовій вільного світу, а наші воїни - то є щит Європи. Але, як наголосив Андрій Парубій, "якщо агресора не зупинити, він піде далі". "Тому ми ініціюємо створення спільного стратегічного центру з протидії гібридній агресії Росії", - повідомив Андрій Парубій.