Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
28 червня 2018, 14:00

  Прес-секретар Голови Верховної Ради України 

Андрій Парубій у Вашингтоні закликав спікера Палати представників Пола Раяна запровадити санкції проти всіх компаній, які беруть участь у будівництві "Nord Stream-2", а американський бізнес - взяти участь у модернізації української ГТС

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій спільно з Головами Парламентів Грузії, Молдови, Литви та віце-спікером Сенату Польщі провів зустріч зі спікером Палати Представників Конгресу США Полом Раяном.
     Після проголошення Міжпарламентської асамблеї Грузії, Молдови та України 8 червня у Києві, Голова Верховної Ради Андрій Парубій висловив ініціативу, щоби голови парламентів держав, які межують з Росією та мають окуповані російським агресором території, спільно відвідали Вашингтон, щоб провести ряд зустрічей та розповісти американським колегам про загрози та виклики російської агресії. До цієї ініціативи також долучилися країни ще однієї міжпарламентської асамблеї - Польщі та Литви, - адже ці держави межують з Росією і усвідомлюють загрозу російської агресії.
     На початку зустрічі Голова Верховної Ради зазначив, що "Україна успішно протидіє російській збройній, економічній та інформаційній агресії та за останній рік здійснила ряд реформ: судова, в тому числі утворення Вищого антикорупційного суду, медична, освітня, пенсійна. Розпочато виборчу реформу та процедуру скасування депутатської недоторканності".
     Андрій Парубій розповів, що Верховна Рада України минулого тижня прийняла надзвичайно важливий Закон про національну безпеку з урахуванням рекомендацій експертів НАТО.
     Голова українського Парламенту подякував Полу Раяну за підтримку України Сполученими Штатами Америки, особливо Андрій Парубій висловив подяку за рішення про надання Україні оборонного озброєння, зокрема за те, що перша партія протитанкових комплексів "Джавелін" уже прибула в Україну.
     Під час розмови головним питанням зустрічі Голова Верхової Ради визначив - загрози від будівництва Російською Федерацією газопроводу "Nord Stream-2".
     За словами Голови Верховної Ради: "багато експертів у безпековій сфері вважають, що саме газотранспортна система України була і залишається важливим стримуючим фактором від прямого повномасштабного військового вторгнення Росії".
     Андрій Парубій зазначив, що "Nord Stream-2" - це не економічний, а агресивний гібридний проект Росії у бізнес-камуфляжі. Одна з головних цілей побудови "Nord Stream-2" – розв’язати собі руки в Україні. А також, через узалежнення від поставок газу, впливати на політику урядів Європи.
     "Ми висловлюємо свою підтримку Данії в її позиції ненадання дозволу на побудову "Nord Stream-2". Закликаємо США та інші країни підтримати цю позицію Данії шодо ненадання згоди на побудову "Nord Stream-2" на своїй території і вона повинна витримати тиск Росії, а ми повинні їй у цьому всіляко допомогти", - наголосив Голова Верховної Ради України і закликав Конгрес запровадити пакет санкцій проти усіх компаній, які беруть участь у будівництві "Nord Stream-2". Також Андрій Парубій закликав американські енергетичні компанії взяти участь у модернізації української газотранспортної системи. За його словами, "для України - це питання не лише енергетики, а й національної безпеки".
    
Під час зустрічі Голова Верховної Ради Андрій Парубій загострив увагу присутніх на темі гібридної війни, яку веде Росія не лише проти України, Грузії, Молдови, а фактично проти усіх країн, усього цивілізованого світу.
Андрій Парубій висловив пропозицію щодо створення Міжнародного центру протидії гібридній агресії.  
     "Це нагальна потреба для усіх країн вільного світу, але перш за все вона актуальна для всього регіону країн, які межують з Росією і творять пояс країн, - "щит Європи". Україна уже має власний практичний досвід протидії, свій досвід мають Грузія, Молдова, Польща, інші країни. Нам потрібно оперативно обмінюватися інформацією, виробляти та втілювати спільну стратегію протидії та діяти на випередження, та запобігати російським гібридним атакам", - зазначив Андрій Парубій.
     Голова Верховної Ради поінформував, що під час візиту до Великої Британії він обговорював цю ідею на парламентському рівні і отримав схвалення та підтримку від британської сторони.
     Наприкінці свого виступу Голова Верховної Ради закликав Пола Раяна проявити особисте лідерство та посприяти якомога швидшому ухваленню Палатою представників резолюції, щодо визнання Голодомору геноцидом українського народу, адже цього року весь світ вшановує 85 роковини Голодомору.