Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 червня 2018, 14:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулася друга стратегічна сесія Апарату Парламенту на тему: «Корпоративний форсайт Апарату Верховної Ради України»

 
У дискусії взяли участь представники Апарату і комітетів Верховної Ради та Національного агентства України з питань державної служби.

Відкриваючи захід, Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради Петро Боднар подякував усім присутнім за готовність долучитися до обговорення та зазначив, що надзвичайно важливою є внутрішня комунікація співробітників Апарату, адже саме спільне бачення та єдина стратегія дій сприяє швидшому досягненню бажаних результатів.

 

Наталія Алюшина, директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі Національного агентства України з питань державної служби презентувала напрацювання за результатами попередньої Стратегічної сесії. За її словами, попередня зустріч тривала близько трьох годин, та значно більше часу було присвячено узагальненню її результатів, визначенню пріоритетів. За результатами опрацювання було обрано шість найголовніших напрямів, які потребують подальшого опрацювання та вдосконалення: соціальний захист державного службовця, навчання та дозвілля працівників Апарату Верховної Ради, конкурсна процедура, розробка законопроекту «Про парламентську службу», запровадження електронного документообігу та статус секретаріатів фракцій і комітетів.

Директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС зауважила, що, на її думку, саме ця консолідуюча сесія дасть змогу сформувати подальший план дій на основі напрацьованих пропозицій до кожного з шести вказаних вище напрямів, який був оформлений в документ – аналітичну записку. Наталія Алюшина підкреслила, що зазначені пропозиції сформовані виключно на підставі рекомендацій керівників профільних структурних підрозділів Апарату Верховної Ради.

Заступник Керівника Апарату Верховної Ради Микола Шевчук під час свого виступу представив результати втілення Комунікаційної стратегії Верховної Ради України та зазначив, що одним із важливих завдань цієї Стратегії є вдосконалення системи внутрішньої комунікації. Він акцентував увагу на пошуку та реалізації шляхів підвищення рівня довіри до Верховної Ради серед населення. «Окрім внутрішньої комунікації, що впливає на рівень довіри до Парламенту, необхідно активізувати роботу зі ЗМІ, оскільки вони є посередниками між громадянами і Верховною Радою України та з громадськими організаціями, посилити міжнародну комунікацію», - зазначив Микола Шевчук і зауважив, серед іншого, що особлива увага має бути приділена розробці бренду.

У свою чергу Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України Володимир Слишинський презентував присутнім проект IT-стратегії Парламенту. Серед пріоритетних завдань її реалізації є, зокрема, автоматизація всіх етапів законотворчого процесу: Електронний документообіг, Електронний цифровий підпис, персональний кабінет користувача, корпоративний Інтранет-портал для роботи з електронними документами. Також він наголосив на необхідності забезпечення електронної взаємодії між Верховною Радою, Кабінетом Міністрів та Адміністрацією Президента України.

Учасники стратегічної сесії на рівні чотирьох робочих груп визначили параметри SWOT-аналізу діяльності Апарату Верховної Ради України в частині підвищення інституційної спроможності Парламенту загалом.

На завершення зустрічі Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради Петро Боднар подякував учасникам та експертам за пропозиції та оцінки і висловив сподівання на якомога швидше узагальнення результатів.