Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 червня 2018, 09:07

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Анонс головних тем «Голосу України»

 

Сьогодні у «Голосі України»:

-    Триває візит Голови Верховної Ради до Сполучених Штатів Америки

-    Основний Закон - фундамент культури і цивілізації

- Правові засади забезпечення національної безпеки під час здійснення децентралізації влад

 

Триває візит Голови Верховної Ради до Сполучених Штатів Америки

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій 25-29 червня перебуває з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки. Сьогодні програмою візиту заплановано зустріч Голови Верховної Ради України Андрія Парубія спільно зі спікерами парламентів Грузії, Литви, Молдови та Заступником Спікера Сенату Польщі зі Спікером Палати представників Конгресу США Полом Раяном.

Голова українського парламенту разом зі спікерами парламентів Грузії, Литви та Молдови візьме участь у Міжнародній конференції, присвяченій обговоренню нагальних питань міжнародної безпеки, пов’язаних з агресією РФ, а також у дискусії в Атлантичній раді.

Також Голова Верховної Ради України проведе зустрічі із заступником Держсекретаря США з питань міжнародної безпеки та контролю за озброєннями пані Андреєю Томсон, заступником помічника Міністра оборони США з питань Європи та Євразії пані Лорою Купер, з помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вессом Мітчелом, з керівництвом та членами Підкомітету з питань Європи і регіонального безпекового співробітництва Комітету із закордонних відносин Сенату США, з керівництвом та членами Конгресового українського кокусу (читайте у «Голосі України» на 2 стр. >>> article/304703)

 

Основний Закон - фундамент культури і цивілізації

У преамбулі ухваленої Верховною Радою 28 червня 1996 року Конституції України зазначається, що Основний Закон спирається на багатовікову історію українського державотворення. Бо в її основі державноконституційні традиції, що сягають корінням княжої Руси-України, коли Ярослав Мудрий написав «Руську правду» і з’явилося «Повчання...» Володимира Мономаха, подальший їх розвиток у козацьку добу (згадаймо «Договори і Постановлення Прав і вольностей Війська Запорозького» гетьмана Пилипа Орлика), Конституція Української Народної Республіки 1918 року, що свідчить про спадковість ідей та устремлінь українського народу. Тяглість політичної думки, прагнення збудувати власну українську державу на засадах християнської справедливості. (читайте у «Голосі України» на 1 та 6 стр. >>> article/304657)

 

Правові засади забезпечення національної безпеки під час здійснення децентралізації влади

Цього року традиційна науково-практична конференція до Дня Конституції України відбулася, враховуючи сучасні політичні реалії, у дещо оновленій формі. Вона набула міжнародного статусу, оскільки проводилася інститутом спільно з Женевським центром демократичного контролю над збройними силами і Центром досліджень армії, конверсії та роззброєння на тему: «Правове регулювання децентралізації в Україні: безпекові аспекти». Тож до участі в ній було залучено не лише представників органів державної влади, наукових установ, закладів вищої освіти, громадських організацій України, а й співробітників низки акредитованих в країні дипломатичних представництв. Зокрема, серед учасників заходу були заступник військового аташе Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Клаус Шмідт, а також керівник військово-політичного напряму Посольства США в Україні Кіт Бін. (читайте у «Голосі України» на 3 стр. >>> article/304680)

Повний випуск «Голосу України» від 27.06.2018 читайте на сайті http://www.golos.com.ua