Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 червня 2018, 17:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Заступник голови Комітету з питань європейської інтеграції М.Іонова взяла участь у Пленарному засіданні Конференції комітетів з європейських справ національних парламентів держав-членів ЄС (COSAC)

17-19 червня 2018 року у м. Софія (Республіка Болгарія) відбулося чергове LIX Пленарне засідання Конференції комітетів з європейських справ національних парламентів держав-членів ЄС (COSAC) за участю Заступника Голови Комітету з питань європейської інтеграції М.Іонової. У засіданні також взяли участь представники комітетів національних парламентів держав-членів ЄС, які опікуються питаннями ЄС, представники Європейського Парламенту (ЄП), представники країн-кандидатів на вступ до ЄС та представники комітетів держав-спостерігачів.

В рамках COSAC, окрім засідань політичних груп, президентської трійки COSAC, а також пленарних засідань, відбуваються двосторонні зустрічі делегацій, налагоджуються особисті контакти та відбувається обмін інформацією між парламентарями держав-членів, держав-спостерігачів та депутатами Європейського Парламенту. До офіційного відкриття Конференції відбулись засідання політичних груп, що представлені в Європарламенті(ЄП).

Офіційне відкриття Конференції відбулося з вітальних промов Президента Національних Зборів Республіки Болгарія Ц.Караянчевої та Президента Республіки Болгарія Р.Радєва, Віце-президента Європейського парламенту М.МакГіннесс, Голови Комітету Національних Зборів Республіки Болгарія з європейських справ та нагляду за Європейськими Фондами К.Вігеніна, під час яких було зосереджено увагу на основних досягненнях болгарського головування у Раді ЄС.

Окрему увагу було приділено питанню досягнень та викликів під час Президентства Республіки Болгарія в Раді ЄС, про які поінформували  Прем'єр-міністр Республіки Болгарія Б. Борисов та Заступник голови Комітету Національних Зборів Республіки Болгарія з європейських справ та нагляду за Європейськими Фондами І. Васильєва.

Дискусію щодо інтеграції та взаємозв’язків Західних Балкан, як нового імпульсу до політики розширення ЄС розпочав Генеральний директор Директорату з питань добросусідства та Переговорів щодо розширення Європейської комісії К.Даніельсон.

Також у дискусії взяли участь Міністр закордонних справ колишньої Югославської Республіки Македонія Н. Дімітров, Заступник голови Комітету Національних Зборів Республіки Болгарія з європейських справ та нагляду за Європейськими Фондами І. Мехмедова, Заступник Голови Комітету з питань європейської інтеграції М.Іонової.

М.Іонова під час виступу на Засіданні COSAC, звертаючись до парламентаріїв країн-членів ЄС, наголосила на важливості забезпечення безпеки в країнах та зупинення триваючої агресії Росії проти України і на необхідності продовження політики санкцій проти Росії до припинення гібридної війни Росії проти України. М.Іонова поінформувала присутніх про стан виконання Угоди про Асоціацію з ЄС та основні виклики, пов’язані з її виконанням, а також підкреслила важливість належної фінансової підтримки країн, що підписали Угоди про асоціацію, у впроваджені реформ. Також представниця Українського Парламенту звернулася з проханням розглянути можливість постійної участі України, Грузії та Молдови - країн, що підписали Угоду про асоціацію у засіданнях COSAC на постійній основі.

Окрема увага під час засідання була приділена питанням забезпечення соціальних прав громадянам ЄС та побудові більш інклюзивної і справедливої Європи, сильній та ефективній політиці зближення після 2020 року та міжпарламентській співпраці ЄС у контексті субсидіарності та пропорційності.