Новини

14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
01 червня 2018, 14:54

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Верховній Раді відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Під час розгорнутих заходів, присвячених Міжнародному дню захисту дітей, у стінах Українського парламенту відбулися екскурсії дітей його будівлею (з елементами квесту та інтерактиву). Маленькі відвідувачі відвідали сесійну залу парламенту, ознайомилися з історією створення будівлі Верховної Ради, приміщеннями, де працюють народні депутати під час пленарних засідань та поза їх межами, деякими питаннями законодавчої роботи парламентаріїв та організації роботи парламенту.

У заходах взяла участь Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко. Вона, зокрема наголосила, що рада бачити у стінах Парламенту так багато дівчат. «Сьогоднішній Парламент – це європейський, хороший Парламент, але поки що серед народних депутатів набагато більше чоловіків, ніж жінок. Ми вважаємо, що в Парламенті має бути більше жінок. Тому приємно бачити стільки прекрасних дівчат, я переконана, ви всі добре навчаєтесь, ви всі патріотичні українки, щирі, з хорошою освітою», - зазначила Перший заступник Голови Верховної Ради і закликала юних українців вірити в себе і не боятися іти тим шляхом, який вони для себе обрали. «Якщо хтось захоче йти в політику – ласкаво просимо», - сказала Ірина Геращенко, звертаючись до дівчат і додала: «Якщо хлопці захочуть йти в політику – так само чекаємо». «Дорогі мої, Україна сьогодні переживає дуже непрості часи і зробити реформи, і повернути мир в Україну ми можемо тільки разом. Ми, дорослі, маємо докласти до того дипломатичних та політичних зусиль. Але ви також можете – молитвою, силою вашого слова, силою вашої віри в Україну допомогти нам», - наголосила політик. 

На внутрішньому подвір’ї парламенту, у дружній та невимушеній атмосфері, з дитячими групами спілкувалися народні депутати та співробітники Апарату Верховної Ради України, які працюють над вдосконаленням  комунікацій та відкритості роботи Верховної Ради.

Саме тут було розгорнуто паралельну роботу трьох локацій – діти малювали на асфальті «послання дітям майбутнього», грали в інтерактивну гру у форматі «питання-відповіді», спілкувалися з письменниками - братами Капрановими.

Продовжив святкування концерт дитячих колективів «Зернятко» та  «Орелі», під час якого у стінах Верховної Ради України лунали найвідоміші та найулюбленіші концертні номери, поставлені, зокрема, за власними етнографічними дослідженнями.

Учасниками заходів були діти вимушених переселенців з окупованих територій сходу України.


         Співорганізаторами свята стали Апарат Верховної Ради України та Благодійний Фонд "СВОЇ", заснований у 2014 році для допомоги людям, переважно дітям, з родин ВПО (внутрішньо переміщених осіб) та дітям, що проживають у "сірій" зоні.

Довідково: Народний вокально-хореографічний ансамбль «Зернятко» Будинку творчості «Вітряні гори» - знаний в багатьох країнах світу колектив, що багаторазово представляв культуру нашої держави на заходах найвищого рівня: від Японії до Канади, від Йорданії до Швеції; Сінгапур, Грузія, Греція, Швейцарія, Великобританія, Франція, Німеччина, Італія, США, Голландія - далеко не повний перелік країн, де колектив гастролював з виступами, зокрема, у парламентах цих держав. Колектив постійно бере участь у благодійних заходах, у тому числі - присвячених долі дітей «сірої зони» та зони АТО.

Дитячий фольклорний гурт «Орелі» діє при школі «Орелі» в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара». Діти опановують традиційну школу гри на народних інструментах, зокрема на окаринах, сопілці, скрипці, опановують традиційний спів, танець, народні ігри. Починають знайомство з традицією та навчання діти з 2-х річного віку. Дитячі речитативи, скоромовки та ігри з раннього віку дають можливість розвинути відчуття ритму, зануритись у традиційний мелос та сформувати у дитинстві естетичні основи культури свого народу.

Діти з гурту «Орелі» беруть участь у фольклорних фестивалях, театралізованих та обрядових дійствах спільно з молодіжними та автентичними фольклорними гуртами, що сприяє їх глибшому пізнанню традиції.