Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 березня 2018, 17:34

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулася зустріч народного депутата Рефата Чубарова з інтернами програми стажування в Апараті Верховної Ради України

 
Учасники зустрічі зосередилися на темі окупації Криму, обговорили ситуацію на півострові, її політичну, економічну та соціальну складові. Голова Меджлісу кримськотатарського народу окреслив свою позицію стосовно подій, що відбулися в Криму за останні 4 роки. Політик наголосив, що за цей період російська влада встановила тотальний контроль у всіх сферах життєдіяльності населення. Окупаційна влада поширює страх серед населення, використовуючи силові та насильницькі методи, перетворивши півострів у військовий центр Росії на південному напрямку. Соціальна незахищеність, порушення прав людини, низька економічна активність, репресії проти мирних людей є наслідками російської політики в Криму. «Наодинці перемогти ворога ми не спроможні, - зазначив Рефат Чубаров, - необхідна сила, якої в нас немає, а наші західні партнери її не демонструють».

Інтернів цікавила думка лідера Меджлісу кримських татар стосовно майбутнього Криму. «В тому, що півострів повернеться, у мене немає жодних сумнівів, але, на жаль, зараз ми не можемо про це говорити», - наголосив Рефат Чубаров. Він зауважив, що в нормативно-правовому полі Крим має бути застрахований від подій, що відбулись 2014 року. А Кримська автономія має бути повністю переформатована.

Під час лекції Рефат Чубаров також висловив своє бачення ситуації на півострові у розрізі українсько-російських відносин, внутрішніх процесів на окупованій території та поділився власним досвідом політичної та громадської діяльності. 

На завершення зустрічі голова Меджлісу кримськотатарського народу ще раз наголосив на нелегітимності виборів російського президента на території окупованого Криму та закликав цивілізований світ висловити свій протест та підтримати позбавлених прав вільного вибору жителів півострова.