Новини

06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше
06 грудня 2019, 12:50

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань державної служби та електронного документообігу"

докладніше
06 грудня 2019, 10:17

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Ради прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки молоді, яка навчається чи працює, та учасників бойових дій

докладніше
06 грудня 2019, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 06 грудня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
26 березня 2018, 11:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Постійна делегація Верховної Ради бере участь у роботі 138 асамблеї Міжпарламентського союзу

24-28 березня 2018 р. у м. Женева (Швейцарія) проходить 138-а Асамблея Міжпарламентського союзу (МПС), в якій бере участь Постійна делегація Верховної Ради України на чолі з народним депутатом Борисом Тарасюком. Народні депутати-члени делегації долучилися до роботи статутних органів МПС, включаючи Асамблею, Керівну Раду, постійні комітети, а також Форум жінок-парламентаріїв та  Форум молодих парламентаріїв.

Порядок денний цьогорічної асамблеї охоплює такі ключові питання, як посилення парламентського внеску у вирішення глобальних проблем, пов’язаних з міграцією, підтримання миру як засобу досягнення сталого розвитку, подолання недостатнього представництва жінок у політиці, залучення приватного сектору до розвитку поновлюваних джерел енергії, створення стійких та безпечних суспільств.

Усі питання, включаючи проекти резолюцій, поправки до статутних документів, визначення подальших тем для опрацювання, в першу чергу, розглядаються в рамках геополітичних груп. Україна входить у найбільш впливову геополітичну групу, яка складається з представників 47 країн-членів, переважно європейського континенту, разом з Канадою, Новою Зеландією та Австралією.

23 березня представники Української делегації Борис Тарасюк. Леонід Ємець та Альона Шкрум взяли участь у засіданні геополітичної Групи 12+, на якому обговорювалися питання порядку денного асамблеї, доповіді постійних комітетів, поправки до Статуту. Також розглядалося питання щодо потенційного членства Азербайджану.

Ще одним майданчиком для спільних напрацювань у рамках Асамблеї став Форум жінок-парламентаріїв та семінар з питань захисту біженців. У ході дискусії Альона Шкрум наголосила на важливості врегулювання причин, які викликають конфлікти та війни, та наголосила, що через російську агресію проти України в нашій країні налічується понад 1,8 млн. внутрішньо переміщених осіб.

Робота Асамблеї триватиме до 28 березня 2018 року.

*** МПС був створений у 1889 році з метою просування демократії, рівності, прав людини, сталого розвитку та миру. Штаб-квартира розміщувалася в Берні, однак у 1911 р. була перенесена в Брюссель, згодом в Осло, а з 1921 р. - у Женеву.