Новини

14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
20 березня 2018, 13:55

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У парламенті відбулася розширена презентація експозиції «Мій Крим» очима дітей України»

 

Виставка дитячих малюнків до четвертої річниці анексії Криму підготовлена громадськими організаціями «Кримська Громада»  та  «Об’єднання Добровольців» (м. Чернігів).

Мета експозиції - донести до суспільства через дитячі малюнки весь жах та страшні наслідки російської агресії та анексії Криму.

У презентації взяли участь народні депутати України, зокрема, член Комітету з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин Рефат Чубаров, член Комітету з питань охорони здоров'я Сергій Березенко, заступник голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Олександр Кодола та Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України - керуючий справами Петро Боднар.

Як зазначалося під час презентації, виставка цих дитячих малюнків у Верховній Раді спрямована на те, щоб розповісти про болісність втрати Криму для дітей, які це пережили, бо «для них це наче втрата частини їхнього дитинства», щоб показати світовій спільності, як діти важко переносять у своїх душах втрату Криму. «У них начебто вкрали частину їхнього дитинства, солдатським чоботом пройшлися по ньому. Про це свідчать малюнки, створені у 2014 році: діти, радість, сонце, море – і солдатські російські чоботи…», - підкреслювалося під час презентації.

Однак, зазначили присутні на заході, в роботах маленьких українців крізь сум і розпач пробиваються яскраві, світлі та сонячні барви – діти не тільки сумують за втраченою рідною землею, сплюндрованою ворогом, але й сподіваються на щасливе майбутнє.

В експозиції також представлені малюнки переселенців Криму, Луганська, Донецька, які зараз перебувають у Львові та інших містах України.


Експозиція працюватиме в кулуарах ІІІ-го поверху будинку Верховної Ради України (вул. М.Грушевського, 5) до 21 березня 2018 року.