Новини

07 грудня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області

докладніше
07 грудня 2019, 09:30

Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2019, 09:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 березня 2018, 12:00

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Комітет рекомендує прийняти за основу проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення боротьби з порушниками правил полювання, рибальства та лісокористування

 Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи на своєму засіданні розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення боротьби з порушниками правил полювання, рибальства та лісокористування), № 7464, та рекомендував Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні прийняти його за основу.

Метою проекту Закону є посилення в Україні охорони різних видів мисливських тварин, рідкісних видів тварин та рослин, що забезпечуватиметься, завдяки боротьбі з браконьєрством.

Відповідно до запропонованих змін передбачається: заборонити полювання із застосуванням або використанням тепловізорів, а також з порушенням правил поводження з мисливськими тваринами при полюванні на них, визначених статтею 20 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»; заборонити суцільні, поступові та комбіновані рубки у лісах, в яких виділені особливо захисні лісові ділянки; деталізувати перелік природоохоронних органів, посадові особи яких можуть бути уповноважені проводити огляд речей; розширити перелік органів, посадові особи яких мають право вилучати речі і документи, що є знаряддям або безпосереднім об’єктом правопорушення, виявлені під час затримання, особистого огляду або огляду речей.

У своєму висновку Міністерство аграрної політики та продовольства України висловило зауваження щодо внесення змін до статті 41 Лісового кодексу України, оскільки ліси, в яких виділені особливо захисні лісові ділянки, незалежно від волі людини можуть ушкоджуватися пожежами, шкідниками, хворобами лісу та іншими стихійними лихами.

Ліквідація наслідків такого ушкодження лісів потребує проведення відповідних заходів, передбачених законодавством, в тому числі – рубок, після проведення яких з’являється можливість замість ушкоджених та загиблих лісів створити нові ліси. Внесення запропонованих законопроектом змін до Кодексу унеможливить здійснення такого відновлення на вищезазначених лісових ділянках.

У своєму висновку Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака висловив ряд зауважень і вважає, що законопроект потребує відхилення.

Мінагрополітики вважає, що проект Закону потребує доопрацювання.

Міністерство екології та природних ресурсів у своєму висновку повідомило про відсутність зауважень до законопроекту.

Комітет з питань запобігання і протидії корупції у своєму висновку щодо результатів здійснення антикорупційної експертизи проекту нормативно-правового акта зазначає, що у проекті Закону не виявлено корупціогенних факторів – проект акта відповідає вимогам антикорупційного законодавства.

Головне науково-експертне управління висловило ряд зауважень, та вважає, що за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з наступним урахуванням висловлених зауважень.

Прийняття законопроекту, як зазначено у пояснювальній записці, сприятиме посиленню боротьби з порушниками правил полювання та лісокористування, збереженню різних видів мисливських тварин, рідкісних видів тварин та рослин.