Новини

11 жовтня 2019, 17:00

Інформація про особистий прийом громадян головами комітетів у приймальні Верховної Ради України за період з 3 по 11 жовтня

докладніше
11 жовтня 2019, 16:50

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон «Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи»

докладніше
11 жовтня 2019, 15:38

Члени Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів разом з представниками громадянського суспільства обговорили законодавчі ініціативи щодо відновлення права на отримання пенсій окремим категоріям громадян

докладніше
11 жовтня 2019, 13:00

В Освітньому центрі Верховної Ради України проведено тематичний урок для освітян

докладніше
11 жовтня 2019, 12:36

Відбувся брифінг на тему: "Законодавчі ініціативи щодо земельної реформи"

докладніше
11 жовтня 2019, 12:00

У Комітеті з питань екологічної політики та природокористування проведено засідання робочої групи із законодавчого врегулювання питань видобутку бурштину

докладніше
11 жовтня 2019, 11:29

Комітет з питань молоді і спорту провів круглий стіл на тему: "Шляхи вдосконалення державної молодіжної політики"

докладніше
11 жовтня 2019, 11:10

Комітет з питань антикорупційної політики провів виїзне закрите засідання у Службі безпеки України

докладніше
11 жовтня 2019, 09:35

Огляд головних тем «Голосу України» від 11 жовтня

докладніше
10 жовтня 2019, 20:49

Взаємодія з аудиторськими структурами буде конструктивною і відкритою, - Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 19:43

Ми готові розвивати двосторонні відносини між Україною та Нідерландами, – Дмитро Разумков

докладніше
10 жовтня 2019, 18:00

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує прийняти за основу та в цілому законопроект про внесення змін до Закону «Про добровільне об'єднання територіальних громад»

докладніше
10 жовтня 2019, 16:35

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Комітету з питань молоді і спорту Василь Мокан провів особистий прийом громадян

докладніше
10 жовтня 2019, 14:09

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
15 березня 2018, 14:44

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

 

Голова Верховної Ради України А.Парубій відкрив ранкове засідання.

Народні депутати продовжили розгляд правок до проекту Закону про Дисциплінарний статут Національної поліції України №4670.

На минулому засіданні було розглянуто 132 правок з 223-х порівняльної таблиці законопроекту.

За результатами голосування 251 голосом законопроект прийнято в другому читанні та в цілому.


Прийнято Закон "Про Дисциплінарний статут Національної поліції України".

Законодавчим актом затверджено Дисциплінарний статут Національної поліції України (далі - Статут), який розроблено Міністерством внутрішніх справ України на виконання підпункту 8 пункту 7 розділу ХІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію».

Цей Статут визначає сутність службової дисципліни в Національній поліції України, повноваження поліцейських та їх керівників з її додержання, види заохочень і дисциплінарних стягнень, а також порядок їх застосування та оскарження.

Дія цього Статуту поширюється на осіб начальницького складу Національного антикорупційного бюро України, осіб рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України та податкової міліції, які повинні неухильно додержуватися його вимог.

Відповідно до частини 2 статті 19 Закону України «Про Національну поліцію» підстави та порядок притягнення поліцейських до дисциплінарної відповідальності, а також застосування до поліцейських заохочень визначаються Дисциплінарним статутом Національної поліції України, який затверджується законом.

Закон прийнято з техніко-юридичними правками.

Проект Закону зареєстровано за №4670.

 

Народні депутати розглядають питання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Бакуліна Є.М.

Генеральний прокурор Юрій Луценко доповів подання і відповідає на запитання депутатських фракцій і груп та народних депутатів.

 

А.Парубій повідомив, що народний депутат Євген Бакулін відсутній у сесійній залі. Він повідомив, що його пояснення роздані народним депутатам. Питання розглядається за відсутності народного депутата Є.Бакуніна.

Головуючий надав слово першому заступник голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України Павлу Пинзенику, який доповів рішення Комітету щодо подань Генерального прокурора.

В обговоренні подань Генерального прокурора взяли участь представники депутатських фракцій і груп.

Із заключним словом виступив Генеральний прокурор Юрій Луценко. 

Відповівши на запитання народних депутатів, Генеральний прокурор повідомив, що він внесе подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надію Савченко.

Головуючий поставив на голосування подання Генерального прокурора.

274 голосами народні депутати підтримали подання Генерального прокурора про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Бакуліна Є.М.

252 голосами підтримано подання Генерального прокурора про надання згоди на затримання народного депутата України Бакуліна Є.М.

240 голосами парламентарії підтримали подання Генерального прокурора про надання згоди на обрання стосовно народного депутата Бакуліна Є.М. запобіжного заходу у виді тримання під вартою (арешту).

 

Проект Постанови «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації» за реєстр. №5543 доповів народний депутат Андрій Тетерук. За його словами, проектом пропонується виключити народного депутата України Надію Савченко з персонального складу Комітету з питань національної безпеки і оборони та увільнити її від обов’язків члена цього Комітету.

 

Прийнято Постанову "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації".

Постановою внесено зміни до пункту 1 Постанови Верховної Ради України від 4 грудня 2014 року «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації», згідно з якими народного депутата України Надію Савченко виключено з персонального складу Комітету з питань національної безпеки і оборони та увільнити її від обов’язків члена цього Комітету.

Проект Постанови зареєстровано за №5543.

 Із заявою від фракцій "Батьківщина" і "Воля народу" виступив народний депутат Вадим Івченко.

Він повідомив про попереджувальну акцію, яку проводять аграрії у восьми областях з вимогою прийняти законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість операцій з вивезення за межі митної території України олійних культур №7403.


Народні депутати приступили до розгляду кадрових питань

Розглядається питання про подання Президента України про звільнення з посади Голови Національного банку Валерії Гонтаревої.

Подання Президента України доповіла Представник Президента України у Верховній Раді України Ірина Луценко.

Перший заступник Голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Михайло Довбенко доповів рішення Комітету, який підтримав подання Президента України.

Голова Національного банку Валерія Гонтарева доповіла про свою роботу на посаді.

В обговоренні взяли участь представники депутатських фракцій і груп.

 

Прийнято Постанову "Про звільнення Гонтаревої В.О. з посади Голови Національного банку України".

Відповідно до пункту 18 частини першої статті 85 Конституції України Верховна Рада України постановила:

звільнити Гонтареву Валерію Олексіївну з посади Голови Національного банку України.

Проект Постанови зареєстровано за №7500.

 Народні депутати 230 голосами підтримали пропозицію головуючого продовжити ранкове засідання до завершення розгляду питання про призначення Голови Національного банку, а вечірнє засідання - до завершення розгляду кадрових питань - про призначення членів Рахункової палати і про призначення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Парламентарії розглянули питання про призначення Голови Національного банку України.

Представник Президента України у Верховній Раді України Ірина Луценко доповіла подання Президента України про призначення на посаду Голови Національного банку Смолія Якова Васильовича.

Перший заступник голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Михайло Довбенко доповів рішення Комітету, який підтримав подання Президента України.

Кандидат на посаду Яків Смолій виступив перед народними депутатами і розповів про своє бачення і плани діяльності Національного банку.

В обговоренні кандидатури взяли участь представники депутатських фракцій і груп.

 

Прийнято Постанову "Про призначення Смолія Я.В. на посаду Голови Національного банку України".

Відповідно до пункту 18 частини першої статті 85 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

призначити Смолія Якова Васильовича на посаду Голови Національного банку України.

Проект Постанови зареєстровано за №7501.


 Головуючий закрив ранкове засідання.