Новини

14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
27 лютого 2018, 12:30

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко засудила напад на службовців Національної гвардії, що стався сьогодні біля парламенту (відео)

Про це Ірина Геращенко заявила під час пленарного засідання Верховної Ради.

Перший заступник Голови Верховної Ради нагадала про трагічні події, що сталися під стінами парламенту 31 серпня 2015 року, коли протестувальники кинули в правоохоронців гранату, внаслідок чого загинули четверо нацгвардійців.

Політик наголосила на неприпустимості повторення подібних інцидентів. «Як говорять самі нацгвардійці, серед тих, хто кидав у них каміння сьогодні, знову були депутати Верховної Ради. Вибачте, але кидати каміння в нацгвардійців, які вчора повернулися з другої лінії фронту, - це просто злочин», - заявила Ірина Геращенко. Вона запропонувала депутатам вийти до наметового містечка під парламентом і попросити згорнути намети.

«У цьому залі сидять депутати, які встановлювали намети, сидять лідери фракцій, які підтримували той безлад. Вийдемо зараз до того наметового містечка, де стоять намети, до яких навіть сніг не втоптано, і попросимо їх згорнути. Це буде відповідально і чесно перед киянами, перед нацгвардійцями. Ви знаєте, посольства звертаються до нас як до депутатів і розповідають, що в жодній країні світу було б неможливим заблокувати на півроку парламент і центральні вулиці міста. І до речі, там жоден депутат не ночував із тих, хто встановлював ці намети... Була сміливість встановлювати – наберімося сміливості це згорнути», - зауважила Ірина Геращенко і додала: «Дорогі нацгвардійці, вибачте цих дядьків, які тут сидять і провокують те, що ви поранені в мирному місті Києві».