
Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області
докладніше
Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування
докладніше
Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування
докладніше
Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини
докладніше
До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
докладніше
Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян
докладніше
Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах
докладніше
Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук
докладніше
Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк
докладніше
Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"
докладніше
Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"
докладніше
Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"
докладніше
Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби
докладнішеКомітет з питань свободи слова та інформаційної політики залишив на контролі стан розслідувань кримінальних проваджень щодо перешкоджання професійній діяльності журналістів

На засідання Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики було винесено одразу два питання, які стосуються проблеми перешкоджання професійній діяльності журналістів.
Насамперед Комітет у порядку контролю заслухав представників Головного слідчого управління Національної поліції України та Київської міської прокуратури № 9, які розслідують недавні факти застосування сили проти знімальної групи програми «Схеми: корупція в деталях» Радіо Свобода. Учасники розмови (парламентарії, представники силових відомств, журналіст Михайло Ткач), обговоривши деталі резонансних подій, висловивши свої зауваження й побажання, відзначили певний прогрес у розслідуванні подій біля VIP-терміналу аеропорту «Київ» та перевищення влади працівниками служб охорони. У підсумку прийнято рішення залишити питання на контролі Комітету та повернутися до його розгляду в січні 2018 р.
Наступним був аналіз ситуації, пов’язаної з блокуванням невідомими телеканалу «NewsOne»; представники цього мас-медіа повідомили парламентаріям свою версію подій, що відбувалися кілька днів тому. Члени Комітету констатували: дії протестувальників, які блокували роботу телестудії, є перешкоджанням законній професійній діяльності засобу масової інформації. Під час розмови парламентарії торкнулись також важливих аспектів інформаційної безпеки держави та ролі журналістів у їх забезпеченні.

Було розглянуто два законопроекти, які безпосередньо стосуються проблем інформаційної безпеки та головними з розгляду яких визначено Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики.
Перший – внесений народними депутатами України Вікторією Сюмар, Дмитром Лубінцем, Оленою Кондратюк проект Закону про мораторій на підвищення тарифів на доставку україномовних друкованих видань на території України та періодичних регіональних і місцевих видань на підконтрольній Україні території Донецької і Луганської областей (№ 7291). Проект має певну передісторію: пропозиції щодо вирішення питання, якого він стосується, неодноразово вносилися Національною спілкою журналістів України, Незалежною медіа-профспілкою України, Українською асоціацією медіа-бізнесу, іншими громадськими організації.
За результатами обговорення Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про мораторій на підвищення тарифів на доставку україномовних друкованих видань на території України та періодичних регіональних і місцевих видань на підконтрольній Україні території Донецької і Луганської областей прийняти в першому читанні за основу.
Аналогічне рішення було прийнято й щодо спрямованого на протидію пропагандистській машині держави-агресора проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» щодо інформаційної безпеки та протидії пропаганді держави-агресора (№ 7299). Цим поданим народними депутатами України Вікторією Сюмар, Оленою Кондратюк та Ольгою Черваковою проектом пропонується, зокрема, надати Міністерству інформаційної політики України право замовляти виробництво передач, метою яких є розвінчування ворожих міфів, а також розширити повноваження керівництва Національної суспільної телерадіокомпанії України, пов’язані з трансляцією передач про заходи на території країни-агресора.
Розгляд проекту Закону про ринки капіталу та регульовані ринки, внесеного народними депутатами України Русланом Демчаком, Михайлом Довбенком, Павлом Різаненком, Максимом Поляковим, Дмитром Святашем, Іваном Мірошніченком (№ 7055) парламентарії вирішили з технічних міркувань перенести на інший час.