Новини

25 лютого 2020, 17:54

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше
25 лютого 2020, 16:32

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 25 лютого розпочав офіційний візит до Естонії

докладніше
25 лютого 2020, 14:21

Поглибити співпрацю України і Латвії допоможе якісна комунікація дипломатів, парламентаріїв та урядовців, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 12:46

Комітет з питань молоді і спорту розглянув питання про виконання бюджетної програми "Зшивання країни - проект мобільності молоді"

докладніше
25 лютого 2020, 12:11

Стала, непохитна та принципова підтримка з боку Латвії є цінною та важливою для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 11:55

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Державна підтримка легкої промисловості в Україні"

докладніше
25 лютого 2020, 10:51

В економічних відносинах України та Латвії потрібно зберегти позитивний тренд, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 09:25

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проведено слухання: "Сучасний стан українських профспілок. Потреба у перезавантаженні соціального/публічного діалогу"

докладніше
24 лютого 2020, 18:21

Нам важливо продовжувати співпрацю з Латвією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 18:00

Апарат Верховної Ради України спільно з Програмою USAID РАДА провели «парламентські дні» у Вінниці

докладніше
24 лютого 2020, 15:48

Важливо, що українські діти мають змогу вивчати рідну мову та культуру навіть за кордоном, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 14:18

Комітет з питань бюджету оприлюднив інформацію про кандидатів, які подали документи на конкурс на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати

докладніше
24 лютого 2020, 13:37

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримує ідею та концепцію законопроєктів щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 лютого 2020, 12:36

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк обговорила питання українсько-польського партнерства з керівником кабінету Президента Республіки Польща Кшиштофом Щерським

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
25 вересня 2017, 15:02

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

У Комітеті у закордонних справах відбулася зустріч народних депутатів з членами Постійного Комітету з питань національної оборони Палати громад Парламенту Канади

 

25 вересня відбулася зустріч членів Комітету у закордонних справах на чолі з Головою Комітету Ганною Гопко з членами Постійного Комітету з питань національної оборони Палати громад Парламенту Канади на чолі з Головою Комітету Стівеном Фуром

З української сторони у зустрічі взяли участь заступник голови Комітету у закордонних справах Б.Тарасюк, голова підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та інтеграції С.Заліщук, а також народні депутати О.Єднак та Ю.Мамчур. З канадського сторони на зустрічі були присутні Перший заступник Голови Комітету Рандалл Гаррісон та члени Комітету Джеймс Безан, Даррен Фішер, Марк Джерретсен, Ів Робіллард та Марк Уорава.

Сторони обговорили питання двосторонніх відносин та перспективи співпраці у контексті розвитку міжпарламентського діалогу між Україною та Канадою. Українська сторона повідомила про внутрішньополітичну ситуацію в нашій країні, зокрема, щодо ситуації на Сході України та тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також висловилася щодо необхідності застосування більш дієвих заходів проти російського агресора.

У ході зустрічі парламентарії акцентували увагу на необхідності поглиблення співробітництва у різних галузях, зокрема, щодо співпраці в економічній та оборонній сферах.

Також увага співрозмовників була приділена розгляду проведенню всеосяжних внутрішніх реформ, обговоренню питання введення миротворчої місії ООН на Сході України, яка дасть можливість захистити громадян від збройного насильства та сприятиме відновленню суверенітету й територіальної цілісності держави, а також перспективи членства України в НАТО.

Представники парламентської делегації Канади підкреслили важливість нинішнього візиту до України та висловили впевненість, що цей візит сприятиме активізації двосторонньої українсько-канадської співпраці на всіх рівнях і в усіх галузях, особливо у оборонній.

Українські парламентарі подякували канадській стороні за підтримку територіальної цілісності України та висловили сподівання, що спільними зусиллями вдасться досягти миру на Сході України та повернути тимчасово окуповану Автономну Республіку Крим та місто Севастополь.

Голова Комітету окремо подякувала за офіційне визнання Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом українського народу.