Новини

14 вересня 2019, 12:32

«Конструктивні відносини між Україною та Сполученими Штатами Америки зберігатимуться і надалі», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
14 вересня 2019, 10:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано постанови Верховної Ради про включення до порядку денного другої сесії законопроектів про внесення змін до Конституції України і направлення їх до Конституційного Суду

докладніше
13 вересня 2019, 19:45

«Взаємодія між Україною та Фінляндською Республікою стане ефективнішою», - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков

докладніше
13 вересня 2019, 15:33

Дмитро Разумков та Мірослав Лайчак обговорили питання подальшої взаємодії Верховної Ради України з ОБСЄ

докладніше
13 вересня 2019, 14:23

Ранкове засідання Верховної Ради (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 14:20

Народні депутати схвалили за основу законопроект про зміни до Податкового кодексу щодо єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 14:02

Народні депутати схвалили за основу проект Закону про внесення змін до законодавства щодо єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:55

Народні депутати схвалили у першому читанні за основу проект Закону про концесію (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:37

Народні депутати підтримали за основу законопроект про внесення змін до законодавства щодо державного регулювання космічної діяльності (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:15

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до законодавства щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 13:07

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про оренду державного та комунального майна (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 12:00

Народні депутати підтримали за основу законопроект про визнання таким, що втратив чинність, Закону про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 11:41

Народні депутати схвалили за основу проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо планування та системності законотворчої діяльності парламенту (відео)

докладніше
13 вересня 2019, 11:28

Верховна Рада України достроково припинила повноваження складу Центральної виборчої комісії (відео)

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
02 червня 2017, 18:56

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Ірина Геращенко: «Ми високо цінуємо допомогу Євросоюзу у питаннях відновлення пошкоджених інфраструктурних об’єктів на Донбасі»

 
«Ми високо цінуємо допомогу Євросоюзу у питаннях відновлення пошкоджених інфраструктурних об’єктів на Донбасі. Безумовно це є неоціненним внеском у вирішенні гуманітарних проблем місцевих жителів, які постраждали від військової агресії Російської Федерації», - наголосила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час спільного робочого візиту на Донбас з делегацією на чолі з Комісаром Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства і розширення Йоханнесом Ганом.

В рамках візиту на Схід України Ірина Геращенко та заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марія Іонова у складі української делегації разом з представниками ЄС на чолі з Комісаром Європейського Союзу з питань європейської політики сусідства і розширення Йоханнесом Ганом відвідали с. Широкіне Донецької області, яке повністю зруйноване і не підлягає відновленню.

Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що в області є 8 населених пунктів, які зруйновані настільки, що не підлягають відновленню. Також одним із найпроблемніших викликів в цьому регіоні залишається замінування.

Перший віце-спікер зауважила, що безпекова ситуація у с. Широкіне, яке знаходиться за 25 км від Маріуполя, залишається складною та потребує посилення моніторингу зі сторони СММ ОБСЄ.

Уповноважений Президента України зазначила, що Україна виступає за збільшення представників місії ОБСЄ, запровадження постійно діючих хабів та повної демілітаризації Широкіного.

Також делегація відвідала Маріуполь, де ознайомилася з реалізацією програм, що проходять за підтримки ЄС. Зокрема, новий гуртожиток для 35 сімей внутрішньо переміщених осіб та Комунальний заклад Маріупольської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5».

Зазначені об’єкти були побудовані за фінансової підтримки ЄС. Протягом останніх років Єврокомісія виділила близько 400 млн. євро на допомогу Україні, зокрема й на реалізацію гуманітарних проектів на Донбасі. Понад 1,3 млн. євро були спрямовані саме для Маріуполя.

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко також висловив вдячність міжнародним партнерам за постійну фінансову допомогу.

«Сьогодні допомога, яка спрямовується на відновлення та відбудову Донбасу є дійсно неоцінимою. Це і Програма Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) розвитку муніципальної інфраструктури України, і Надзвичайна кредитна програма для відновлення України, і Другий проект розвитку міської інфраструктури Всесвітнього банку у м. Краматорськ», - поінформував Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр України повідомив, що за підтримки ЄС наразі реалізовуються проекти у наступних напрямках: теплопостачання, водопостачання та водовідведення, енергоефективність будівель, зовнішнє освітлення населених пунктів, поводження з побутовими відходами, транспортна інфраструктура, будівництво житла.

«Сьогодні за рахунок ЄІБ вже починають реалізовуватися 69 проектів по 5 областях: Донецька, Луганська, Харківська, Дніпропетровська і Запорізька», – зазначив Геннадій Зубко.

При цьому він наголосив, що пріоритетним завданням залишається створення нових робочих місць у Маріуполі.

Комісар ЄС Йоханнес Ган позитивно відзначив відновлення об’єктів міської інфраструктури у Маріуполі та повідомив, що на сьогоднішній день у ЄС розглядається питання про виділення Україні додатково 50 млн. євро для реалізації гуманітарних проектів та відновлення міської інфраструктури.

Окрім того, він підкреслив, що місто має великий потенціал розвитку, зокрема у сферах промислового виробництва, агропромислової та туристичної галузей. 

Під час візиту його учасники також відвідали Маріупольський державний університет, де була презентована програма ЄС для Донбасу та відбулося обговорення ключових питань щодо подальшого відновлення Сходу України.

На завершення візиту його учасники взяли участь у відкритті Центру розвитку місцевого самоврядування у місті Дніпро.