Новини

22 жовтня 2019, 11:07

Ми боремось за територіальну цілісність, і з міжнародною підтримкою Україна зможе пройти цей шлях, - Дмитро Разумков

докладніше
22 жовтня 2019, 11:06

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо удосконалення порядку зміни обвинувачення в суді

докладніше
22 жовтня 2019, 09:46

Огляд головних тем «Голосу України» від 22 жовтня

докладніше
21 жовтня 2019, 17:19

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше
21 жовтня 2019, 17:10

Українська парламентська делегація взяла участь у 141-й Асамблеї Міжпарламентського Союзу в Белграді

докладніше
21 жовтня 2019, 17:00

Комітет з питань антикорупційної політики надав висновки щодо відповідності вимогам антикорупційного законодавства до ряду законопроектів

докладніше
21 жовтня 2019, 13:00

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування напрацював рекомендації щодо вирішення проблем у сфері надання медичної допомоги хворим на рідкісні (орфанні) захворювання

докладніше
21 жовтня 2019, 11:06

Комітет з питань молоді і спорту підтримує проект Постанови про питання термінового вжиття заходів для забезпечення захисту прав та інтересів дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

докладніше
21 жовтня 2019, 09:00

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано ряд законів і постанов, ухвалених Верховною Радою дев’ятого скликання

докладніше
18 жовтня 2019, 18:30

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію Генерального прокурора України Руслана Рябошапки про хід реформування органів прокуратури

докладніше
18 жовтня 2019, 16:51

У Верховній Раді створено депутатські групи з міжпарламентських зв’язків з Ірландією, Йорданією та Вірменією

докладніше
18 жовтня 2019, 16:25

Пленарне засідання Верховної Ради України

докладніше
18 жовтня 2019, 16:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік"

докладніше
18 жовтня 2019, 15:49

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу"

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
04 квітня 2017, 14:09

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на початку ранкового засідання повідомив, що 4 квітня 1949 року у Вашингтоні було створено Північноатлантичний альянс - НАТО - об’єднання вільних країн, які успішно протистояли найстрашнішій імперії - Радянському Союзу. За його словами, "на сьогодні для України, яка вже третій рік обороняє свої кордони від путінської орди, найкращий шлях досягнення стратегічної безпеки - надійний щит НАТО". "Наше завдання докласти всіх зусиль, щоб якнайшвидше ми приєдналися до вільних народів, об’єднаних в Північноатлантичний альянс. Вірю, що дуже швидко ми будемо відзначати цей день спільно як повноправний член НАТО", - наголосив він і запропонував привітати спільних друзів і надійних партнерів з днем створення НАТО.

Представники депутатських фракцій і груп виступили з оголошеннями, заявами, пропозиціями.

А.Парубій оголосив про обрання народного депутата Артура Герасимова керівником депутатської фракції "Блок Петра Порошенка" згідно з протоколом засідання фракції.

Представники фракції Радикальної партії заблокували трибуну для виступів, вимагаючи скасувати абонплату на газ для споживачів.

У виступах прозвучали пропозиції запросити до сесійного залу голову Національної комісії, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг, голову Антимонопольного комітету, голову Національного агентства з питань запобігання корупції, голову Фонду Державного майна України.

Парламентарії за результатами голосування підтримали всі пропозиції щодо необхідності присутності вищеназваних посадових осіб на пленарному засіданні Верховної Ради.

Після закінчення виступів народні депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

 

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін і доповнень до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" та деяких інших законів України щодо впорядкування виплат жертвам політичних репресій".


Законопроектом пропонується встановити для реабілітованих осіб грошову компенсацію у розмірі однієї мінімальної заробітної плати (встановленої законами України на день її виплати) за кожний місяць позбавлення волі або примусового поміщення у лікувальні заклади репресованих та реабілітованих громадян, а також замінити чинне обмеження (трьома роками) строку подання заяви про її отримання на безстрокове.

Проектом пропонується встановити реабілітованим особам надбавки до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачуються замість пенсії у відсотках, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Законопроект прийнято з техніко-юридичними правками.

Проект Закону зареєстровано за №1170.


Народні депутати не підтримали пропозицію головуючого про скасування перерви о 12.00 - 12.30 на пленарних засідання цього тижня і приступили до розгляду питань транспорту.


Прийнято Закон "Про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо уточнення деяких повноважень органу державного управління автомобільними дорогами загального користування".


Законом виключено пункт 8 частини 1 статті 12 Закону України "Про автомобільні дороги" яким визначено, що орган державного управління автомобільними дорогами загального користування має право обмежувати або забороняти рух транспортних засобів, навантаження на вісь, загальна маса або габарити яких перевищують норми, визначені для них державними стандартами, у разі відсутності відповідного спеціального погодження.

Проект Закону зареєстровано за №5386.

 

За результатами голосування відхилено проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо дотримання вагових або габаритних норм та/або умов, визначених у дозволі на участь у дорожньому русі)» №4660-д.


 

Прийнято Закон "Про внесення змін до статті 41 Закону України Закону України "Про дорожній рух" (щодо пріоритетності транспортних засобів, які рухаються по колу)".


Законом врегульовано питання щодо надання переваг в русі транспортним засобам, які виїжджають на перехрестя, де організовано круговий рух.

Законом внесено зміни до статті 41 Закону України "Про дорожній рух", доповнивши її новою частиною другою в такій редакції:

"Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу".

Проект Закону зареєстровано за №4246.


Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо уніфікованої митної квитанції".


Законопроектом пропонується визначити поняття "уніфікована митна квитанція", а також визначити операції, під час здійснення яких може використовується така уніфікована митна квитанція.

Відповідні зміни передбачається внести до Митного кодексу України.

Проект Закону зареєстровано за №4871.

 


Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин)"

Документом (№5119-1), зокрема, передбачається посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами. Пропонується збільшити адміністративні штрафи за жорстоке поводження з тваринами з 9-21 до 200-500 неоподатковуваних мінімумів громадян.

Також пропонується посилити кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами, збільшивши строк позбавлення волі до восьми років.

 

Головуючий оголосив про створення у Верховній Раді міжфракційного депутатського об’єднання "Майбутнє України" і закрив ранкове засідання.