Новини

25 лютого 2020, 17:54

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев провів особистий прийом громадян

докладніше
25 лютого 2020, 16:32

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 25 лютого розпочав офіційний візит до Естонії

докладніше
25 лютого 2020, 14:21

Поглибити співпрацю України і Латвії допоможе якісна комунікація дипломатів, парламентаріїв та урядовців, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 12:46

Комітет з питань молоді і спорту розглянув питання про виконання бюджетної програми "Зшивання країни - проект мобільності молоді"

докладніше
25 лютого 2020, 12:11

Стала, непохитна та принципова підтримка з боку Латвії є цінною та важливою для України, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 11:55

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики відбувся круглий стіл на тему: "Державна підтримка легкої промисловості в Україні"

докладніше
25 лютого 2020, 10:51

В економічних відносинах України та Латвії потрібно зберегти позитивний тренд, - Дмитро Разумков

докладніше
25 лютого 2020, 09:25

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів проведено слухання: "Сучасний стан українських профспілок. Потреба у перезавантаженні соціального/публічного діалогу"

докладніше
24 лютого 2020, 18:21

Нам важливо продовжувати співпрацю з Латвією на міжнародній арені, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 18:00

Апарат Верховної Ради України спільно з Програмою USAID РАДА провели «парламентські дні» у Вінниці

докладніше
24 лютого 2020, 15:48

Важливо, що українські діти мають змогу вивчати рідну мову та культуру навіть за кордоном, - Дмитро Разумков

докладніше
24 лютого 2020, 14:18

Комітет з питань бюджету оприлюднив інформацію про кандидатів, які подали документи на конкурс на зайняття вакантних посад членів Рахункової палати

докладніше
24 лютого 2020, 13:37

Комітет з питань екологічної політики та природокористування підтримує ідею та концепцію законопроєктів щодо відновлення справедливих соціальних гарантій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше
24 лютого 2020, 12:36

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк обговорила питання українсько-польського партнерства з керівником кабінету Президента Республіки Польща Кшиштофом Щерським

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
30 березня 2017, 14:15

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Звернення до Національних зборів Республіки Білорусь щодо звільнення мирних демонстрантів, затриманих протягом березня 2017 року у Мінську та інших містах Білорусі

        З глибоким занепокоєнням відзначаємо широкомасштабне порушення основних прав та свобод людини з боку білоруської влади щодо учасників демонстрацій, що відбувалися протягом березня 2017 р. у Мінську та інших містах країни.
      
Як країна-член ООН, Білорусь, згідно з Загальною декларацією прав людини та Міжнародним пактом про громадянські і політичні права, зобов’язана гарантувати своїм громадянам право на вільне та безперешкодне вираження своїх поглядів, зокрема у формі мирних зібрань. Білорусь має поважати фундаментальні принципи та зобов’язання, взяті на себе в рамках ОБСЄ, у т.ч. стосовно положень Документу Копенгагенської наради конференції з людського виміру.

       Жорстка протидія проведенню таких демонстрацій з боку білоруської влади є неприйнятною та порушує фундаментальні права та свободи людини.

       Затримання білоруських та іноземних журналістів та активістів, що набули масштабного характеру за останні кілька тижнів у країні, а також санкціоноване владою застосування сили з боку правоохоронних органів, за жодних обставин не можуть бути виправдані.             

       Закликаємо владу Білорусі якнайшвидше звільнити усіх мирних демонстрантів та журналістів, затриманих під час проведення акцій протестів з нагоди Дня волі та раніше, а також надалі утримуватися від використання сили та забезпечити можливість для проведення громадських демонстрацій.

Звернення підтримали члени Комітету Верховної Ради України у закордонних справах: С.Заліщук, Г.Гопко, Б.Тарасюк, І.Гузь, І.Луценко, В.Ар'єв, В.Вовк.