Новини

14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше
12 грудня 2019, 18:11

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
23 грудня 2016, 16:14

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь у парламентських слуханнях, зустрічах та інших заходах

 Верховна Рада України ухвалила Закон «Про Державний бюджет України на 2017 рік».

У Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: "Регулювання обігу земель сільськогосподарського призначення: пошук української моделі".

Під час «години запитань до Уряду» парламентарії заслухали доповіді Міністра інфраструктури В.Омеляна про підсумки роботи Міністерства інфраструктури за 2016 рік та Міністра енергетики і вугільної промисловості І.Насалика про основні проблеми в енергетичному секторі держави, про виплати шахтарям заборгованості із заробітної плати, реформування вугільної галузі.

Українські пластуни передали Вогонь Миру з Вифлеєму Верховній Раді України.

Відбулися заходи за участю керівництва Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій у середу провів зустріч з Головою Комітету у закордонних справах Європейського Парламенту Елмаром Броком.

У парламентських комітетах тривала законодавча робота, відбулося ряд заходів.

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендує парламенту прийняти в другому читанні та в цілому законопроект «Про державний контроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров'я та благополуччя тварин».

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства розглянув законопроекти щодо поводження з побутовими відходами.

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує парламенту прийняти за основу та в цілому проект закону щодо особливостей добровільного об'єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів.

Комітет з питань європейської інтеграції за участі представників уряду обговорив виконання заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Комітет з питань запобігання і протидії корупції розглянув кандидатури у члени комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України.

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин провів круглий стіл на тему: «Використання механізмів Міжнародного кримінального суду для захисту інтересів України в міжнародних судах».

Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря взяв участь у засіданні міжвідомчої робочої групи з питань підготовки проектів законів та підзаконних нормативно-правових актів щодо вдосконалення національного законодавства України про захист прав внутрішньо переміщених осіб.

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики погодився з необхідністю коригування процесу реформування друкованих ЗМІ та розпочав обговорення пріоритетів на наступний рік.

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав законодавчу ініціативу про встановлення додаткового святкового дня - Різдва Христового - 25 грудня за Григоріанським календарем.

Питання ефективного і об’єктивного контролю з боку держави за фінансовим ринком розглянуто на виїзному засіданні Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності.

Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих видів облігацій.

Робоча група Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації розглянула стан підготовки до приватизації публічних акціонерних товариств «Аграрний фонд» та «Державна продовольчо-зернова корпорація України».