Новини

06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше
06 грудня 2019, 12:50

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань державної служби та електронного документообігу"

докладніше
06 грудня 2019, 10:17

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Ради прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки молоді, яка навчається чи працює, та учасників бойових дій

докладніше
06 грудня 2019, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 06 грудня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 грудня 2016, 14:37

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко та Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко взяли участь в урочистому відкритті бульвару Вацлава Гавела та меморіальної дошки на його честь у Солом’янському районі міста Києва

 
Ірина Геращенко разом з колегами активно підтримувала ініціативу перейменування колишнього бульвару Лепсе на бульвар Вацлава Гавела, враховуючи позиції Українського інституту національної пам'яті та громадськості.

За її словами, Вацлав Гавел  - знакова постать для незалежної України. «Він не просто перший Президент незалежної Чехії, великий демократ, людина, яка боролась з тоталітаризмом і давала точну оцінку тому, що таке є Радянський Союз. Вацлав Гавел був великим другом України. Сьогодні йому було би боляче від того, що Європейський Союз гальмує шлях України в безвізовому режимі”, - зазначила І.Геращенко під час урочистого відкриття бульвару.

Перший віце-спікер наголосила, що 10 років тому в день 70-річного ювілею Вацлав Гавел був удостоєний найвищої нагороди України - ордена Ярослава Мудрого, а сьогоднішнє відкриття меморіальної дошки є другою важливою історичною подією.

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко відзначила посилення двосторонньої співпраці між Україною та Чеською Республікою й подякувала за підтримку України в рамках роботи парламентських асамблей.

«Нам вкрай важливо співпрацювати з Чехією в усіх міжнародних організаціях. Ми дякуємо Чеській Республіці за підтримку України в боротьбі за територіальну цілісність та незалежність», - зауважила Г.Гопко.

Участь в урочистому відкритті бульвару Вацлава Гавела також взяли Міністр культури Чеської Республіки Даніель Герман та тимчасово повірена у справах Чеської Республіки в Україні Зденька Цаісова, а також заступник Міністра культури України Ростислав Карандєєв, Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В’яторвич та представники громадськості.