Новини

14 грудня 2019, 10:31

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вшанував пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

докладніше
14 грудня 2019, 06:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди Дня вшанування ліквідаторів

докладніше
13 грудня 2019, 17:44

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону «Про запобігання корупції»

докладніше
13 грудня 2019, 15:30

Завершилося навчання працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України

докладніше
13 грудня 2019, 15:10

У Верховній Раді відбулася презентація книги «Лібертаріанська перспектива. Від посткомунізму до вільного суспільства»

докладніше
13 грудня 2019, 15:07

Ми вдячні ООН за підтримку процесів, які принесуть мир в Україну, - Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 13:07

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом розглянув низку проектів законів про ратифікацію міжнародних угод

докладніше
13 грудня 2019, 12:35

Україна та Грузія мають активізувати міжнародні інструменти співпраці, – Дмитро Разумков

докладніше
13 грудня 2019, 11:33

Чорнобильська асоціація народних депутатів України провела круглий стіл до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

докладніше
13 грудня 2019, 11:00

Результати розгляду законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини

докладніше
13 грудня 2019, 10:12

Комітет з питань правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою

докладніше
12 грудня 2019, 18:40

Комітет з питань економічного розвитку провів комітетські слухання на тему: «Впровадження Концепції сталого розвитку України до 2030 року»

докладніше
12 грудня 2019, 18:32

Пленарні засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
12 грудня 2019, 18:20

Прийнято за основу проект Закону "Про захист прав та законних інтересів боржників при здійсненні колекторської діяльності"

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 грудня 2016, 14:28

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

«Ми високо цінуємо підтримку наших європейських партнерів та вдячні Німеччині за надану Володимиру Жемчугову медичну допомогу», - наголосила Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час зустрічі з Спеціальним Уповноваженим з питань України в Міністерстві закордонних справ Німеччини Андреасом Протманом

 
14 грудня ц.р. Володимир Жемчугов повернувся в Київ після першого етапу лікування у Німеччині, де йому встановили протези та частково відновили зір.

«Саме завдяки підтримці Президента України, Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель, депутата Європарламенту Ребекки Хармс та волонтерів вдалось допомогти Володимиру Жемчугову», - сказала І.Геращенко.

Спеціальний Уповноважений з питань України в Міністерстві закордонних справ Німеччини А.Протман в свою чергу зазначив, що Німеччина готова надалі надавати усю необхідну медичну допомогу українцям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України та підтримувати Україну в цілому.

Учасники зустрічі зосередилися на обговоренні поточної ситуації на Сході України. Зокрема, Ірина Геращенко поінформувала про гуманітарну та безпекову ситуацію на Донбасі. Вона наголосила на першочерговості виконання безпекового блоку Мінських угод, необхідності дотримання бойовиками режиму припинення та поінформувала про постійні обстріли зі сторони незаконних збройних формувань, внаслідок яких щоденно страждає цивільне населення.

«Внаслідок провокації бойовиків 14 грудня ц.р. на КПВВ «Майорськ» загинула одна людина, а ще одна зазнала поранення. На це має бути жорстка реакція світової спільноти», - зауважила І.Геращенко.

Перший заступник Голови Верховної Ради України також зазначила, що українська сторона сподівається, що процес звільнення заручників буде розблокований, беручи до уваги проявлений жест гуманізму і доброї волі української сторони.

«Українська сторона передає представникам ОРДЛО п’ятнадцять осіб, яких вони запитували в рамках процедури звільнення, серед яких шість жінок, тяжкохворі та літні люди. Ми сподіваємось, що це сприятиме розблокуванню процесу звільнення заручників до Нового року», - наголосила представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи з урегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко.