Новини

06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше
06 грудня 2019, 12:50

Прийнято Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань державної служби та електронного документообігу"

докладніше
06 грудня 2019, 10:17

Комітет з питань молоді і спорту рекомендує Верховній Ради прийняти за основу проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки молоді, яка навчається чи працює, та учасників бойових дій

докладніше
06 грудня 2019, 09:05

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 06 грудня

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
16 грудня 2016, 16:11

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Впровадження інновацій у роботу з виборцями презентовано під час конференції на тему: "Нові інструменти для здійснення депутатських повноважень: паспорт округу"

Завершено роботу конференції на тему: "Нові інструменти для здійснення депутатських повноважень: паспорт округу". підготовлена Програмою "USAID/РАРА" спільно з Фондом "Східна Європа"  та Апаратом Верховної Ради в контексті рекомендацій місії  Європейського Парламенту щодо внутрішньої реформи і підвищення інституційної спроможності українського парламенту.
У вітальному слові директор Програми "USAID/РАДА" Ігор Когут наголосив на необхідності посилення представницької функції Верховної Ради, вдосконаленні взаємодії парламентаріїв з громадянами, Громадянським суспільством та експертним середовищем."Відповідно до Плану заходів "Відкритий парламент", необхідним є забезпечення права громадян України коментувати законопроекти, зареєстровані у Верховній раді та є предметом  громадського обговорення (з використанням WEB інтерфейсу та новітніх ІТ засобів).  запровадження спеціалізованого Інтернет ресурсу забезпечить комунікацію суб'єктів законотворчого процесу (суб'єктів  права законодавчої ініціативи, державних інституцій, організацій, у тому числі, громадських, наукових установ, експертів у відповідних галузях, громадян, з метою вдосконалення національного законодавства" - зазначив  він.
Директор Фонду "Східна Європа" Віктор Лях акцентував увагу учасників, що на  сьогодні український парламент серед світових лідерів щодо відкритості. "Держава Україна посідає одне з перших місць стосовно перетворень щодо відкритості державних інституцій" - сказав він.
За словами радника Голови Верховної Ради Андрія Малика, процес реформування українського парламенту триває успішно. "Ми наполягаємо на збільшенні відкритості парламенту й прозорості його роботи. Промовець наголосив на необхідності ширшого залучення громадськості  та представників регіонів України до роботи Верховної Ради.

На думку Павла Різаненка, народного депутата, мажоритарника, "під час роботи в округах левова частина часу спрямована на роботу з виборцями, на  узагальнення та систематизацію інформації, а не на законотворчість."