Новини

12 грудня 2019, 11:28

Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України (відео) (оновлюється)

докладніше
12 грудня 2019, 11:24

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей"

докладніше
12 грудня 2019, 09:16

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування провели зустріч з делегацією Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

докладніше
12 грудня 2019, 09:04

Питання порядку денного, заплановані до розгляду на черговому пленарному засіданні 12 грудня

докладніше
11 грудня 2019, 18:36

У Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики презентували організаційну модель забезпечення реалізації державної культурної та інформаційної політики

докладніше
11 грудня 2019, 18:22

Перехід на масштабний електронний документообіг в країні почнеться саме з Парламенту, - Вячеслав Штучний

докладніше
11 грудня 2019, 17:51

Комітет з питань правоохоронної діяльності заслухав інформацію керівництва Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції про хід і результати досудових розслідувань кримінальних проваджень щодо пожеж в м. Одеса

докладніше
11 грудня 2019, 17:12

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому проект Закону «Про внесення зміни до ст. 1 Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей"

докладніше
11 грудня 2019, 14:46

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянув ряд проектів законів та постанов

докладніше
11 грудня 2019, 13:48

У Верховній Раді України розпочинається проведення функціонального та інституційного аналізу Апарату

докладніше
11 грудня 2019, 13:24

Комітет з питань аграрної та земельної політики розпочав розгляд у другому читанні законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення

докладніше
11 грудня 2019, 09:13

Комітет з питань антикорупційної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому зміни до Закону «Про Вищий антикорупційний суд» у зв'язку з прийняттям змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень

докладніше
10 грудня 2019, 19:25

Заступник голови Комітету з питань антикорупційної політики Олена Мошенець провела особистий прийом громадян

докладніше
10 грудня 2019, 18:08

Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування провів круглий стіл на тему: «Результати реалізації пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення надання медичної допомоги в окремих науково-дослідних установах НАМН України»

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
12 грудня 2016, 18:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Україна вдячна Республіці Білорусь за сприяння у створенні нейтрального майданчику для роботи ТКГ і підгруп задля мирного врегулювання ситуації на Донбасі », - Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко

 

«Україна вдячна Республіці Білорусь за сприяння у створенні нейтрального майданчику для роботи   ТКГ і підгруп задля мирного врегулювання ситуації на Донбасі », - зазначила  Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час зустрічі з новопризначеним надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Ігорем Соколом.

 

Під час зустрічі сторони обговорили не лише роботу мінських груп, а в першу чергу  активізацію двосторонньої співпраці України та Республіки Білорусь, зокрема посилення міжпарламентського діалогу, а також активізацію співпраці  в економічній, гуманітарній та культурній сферах.

 

Ірина Геращенко та Ігор Сокол обмінялись думками щодо  міжпарламентського діалогу в рамках роботи Міжпарламентської комісія зі співробітництва Верховної Ради України та Національних Зборів Республіки Білорусь. 

 

Окрім того, під час зустрічі було обговорено питання співробітництва у культурній сфері. Зокрема, присутні обмінялись думками щодо вшанування пам’яті автора першої української Конституції – Пилипа Орлика, який народився на території сучасної Білорусі.

 

«Встановлення  пам’ятнику Пилипу Орлику у Мінську , про яке говорить Українська сторона, стало б прекрасним прикладом  двосторонньої співпраці в гуманітарній і культурній сферах », - зауважила І. Геращенко.

 

У ході зустрічі Перший віце-спікер також  підняла питання  Резолюції ООН   "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)", ініційованої Україною.

 

«15 грудня Генеральна асамблея ООН винесе на голосування український проект Резолюції щодо порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму. Цей проект Резолюції для України є надзвичайно важливим.  Ми боляче сприйняли позицію Білорусі під час розгляду цієї резолюції в третьому комітеті ООН », - наголосила І. Геращенко. 

 

Народний депутат підкреслила, що Україна з повагою ставиться до зовнішньої політики Білорусії, і так само розраховує на повагу і взаєморозуміння Мінська  в питаннях суверенітету і територіальної цілісності України.