Новини

29 січня 2020, 10:34

Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів за період другої сесії розглянув 227 питань

докладніше
28 січня 2020, 15:06

Перший заступник Голови парламенту Руслан Стефанчук запевнив про незмінність українського курсу на набуття членства в НАТО

докладніше
28 січня 2020, 14:43

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України протягом другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання підготував 7 законопроектів, прийнятих Верховною Радою в цілому як закони

докладніше
28 січня 2020, 12:00

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди річниці затвердження Державного прапора України

докладніше
28 січня 2020, 10:15

В Апараті Верховної Ради України розпочалися дводенні фахові комунікації з працівниками виконавчого апарату Вінницької обласної ради

докладніше
28 січня 2020, 09:54

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання спільної робочої групи з опрацювання законопроекту про внесення змін до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"

докладніше
27 січня 2020, 17:45

ГРАФІК особистого прийому громадян головами комітетів Верховної Ради України, головами депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України під час роботи третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання

докладніше
27 січня 2020, 15:41

У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулася робоча нарада щодо ефективності діяльності регіональних комісій з визначення та підтвердження статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

докладніше
27 січня 2020, 12:08

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснив робочу поїздку до Херсонської, Миколаївської та Одеської областей (відео)

докладніше
27 січня 2020, 10:27

Комітет з питань молоді і спорту протягом другої сесії Верховної Ради дев’ятого скликання розглянув 50 питань

докладніше
27 січня 2020, 09:25

Звернення Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова з нагоди річниці звільнення ув’язнених з нацистського концтабору Аушвіц (Освенцім)

докладніше
24 січня 2020, 17:30

Комітет з питань економічного розвитку за період другої сесії дев’ятого скликання підготував 15 законопроєктів, які були прийняті Верховною Радою в цілому

докладніше
24 січня 2020, 17:00

Про звернення громадян до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування у 2019 році

докладніше
24 січня 2020, 15:00

Інформація Комітету з питань транспорту та інфраструктури

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
12 грудня 2016, 18:25

 Прес-служба Апарату Верховної Ради України 

«Україна вдячна Республіці Білорусь за сприяння у створенні нейтрального майданчику для роботи ТКГ і підгруп задля мирного врегулювання ситуації на Донбасі », - Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко

 

«Україна вдячна Республіці Білорусь за сприяння у створенні нейтрального майданчику для роботи   ТКГ і підгруп задля мирного врегулювання ситуації на Донбасі », - зазначила  Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час зустрічі з новопризначеним надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Білорусь в Україні Ігорем Соколом.

 

Під час зустрічі сторони обговорили не лише роботу мінських груп, а в першу чергу  активізацію двосторонньої співпраці України та Республіки Білорусь, зокрема посилення міжпарламентського діалогу, а також активізацію співпраці  в економічній, гуманітарній та культурній сферах.

 

Ірина Геращенко та Ігор Сокол обмінялись думками щодо  міжпарламентського діалогу в рамках роботи Міжпарламентської комісія зі співробітництва Верховної Ради України та Національних Зборів Республіки Білорусь. 

 

Окрім того, під час зустрічі було обговорено питання співробітництва у культурній сфері. Зокрема, присутні обмінялись думками щодо вшанування пам’яті автора першої української Конституції – Пилипа Орлика, який народився на території сучасної Білорусі.

 

«Встановлення  пам’ятнику Пилипу Орлику у Мінську , про яке говорить Українська сторона, стало б прекрасним прикладом  двосторонньої співпраці в гуманітарній і культурній сферах », - зауважила І. Геращенко.

 

У ході зустрічі Перший віце-спікер також  підняла питання  Резолюції ООН   "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)", ініційованої Україною.

 

«15 грудня Генеральна асамблея ООН винесе на голосування український проект Резолюції щодо порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму. Цей проект Резолюції для України є надзвичайно важливим.  Ми боляче сприйняли позицію Білорусі під час розгляду цієї резолюції в третьому комітеті ООН », - наголосила І. Геращенко. 

 

Народний депутат підкреслила, що Україна з повагою ставиться до зовнішньої політики Білорусії, і так само розраховує на повагу і взаєморозуміння Мінська  в питаннях суверенітету і територіальної цілісності України.