Новини

07 грудня 2019, 12:00

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков здійснить робочу поїздку до Житомирської області

докладніше
07 грудня 2019, 09:30

Вітання Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з нагоди Дня місцевого самоврядування

докладніше
07 грудня 2019, 09:00

Привітання Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка з Днем місцевого самоврядування

докладніше
06 грудня 2019, 19:00

Представники Комітету з питань молоді і спорту провели зустріч з делегацією Великих Національних Зборів Туреччини

докладніше
06 грудня 2019, 18:30

До Міжнародного дня прав людини відбулося урочисте засідання Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській обл. та АР Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

докладніше
06 грудня 2019, 18:00

Голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус провів особистий прийом громадян

докладніше
06 грудня 2019, 16:16

Члени Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва провели зустріч із делегацією Комітету Європейського парламенту у закордонних справах

докладніше
06 грудня 2019, 15:08

Ми налаштовані на максимально ефективне використання наявних можливостей для поглиблення співробітництва з ЄС, - Руслан Стефанчук

докладніше
06 грудня 2019, 14:45

Україна зараз стоїть не тільки на сторожі своїх кордонів, але й кордонів усієї Європи, - Олена Кондратюк

докладніше
06 грудня 2019, 14:24

Пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
06 грудня 2019, 14:21

Прийнято за основу проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)"

докладніше
06 грудня 2019, 14:13

Прийнято Закон "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

докладніше
06 грудня 2019, 12:57

Прийнято Закон "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

докладніше
06 грудня 2019, 12:55

Засідання Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом відбулося за участю віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
07 грудня 2016, 17:45

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Проведено експертний стіл на тему: «Сучасні технології моніторингу контенту в органах державної влади» (матеріали презентацій)

 

6 грудня відбувся експертний стіл на тему: «Сучасні технології моніторингу контенту в органах державної влади», організований Інформаційним управлінням Апарату Верховної Ради України за підтримки Представництва Світового банку в Україні.

Учасниками експертного столу стали керівники моніторингових служб органів державної влади, медіа-експерти та розробники сучасних технологій дослідження контенту.

Відкриваючи захід, керівник Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України Сергій Горячев зауважив, що оперативний моніторинг інформаційного простору дає змогу своєчасно та об’єктивно реагувати на ті чи інші події, а відтак впливає на ефективність управлінських рішень.

Про cучасні технології медіа-контенту в контексті підвищення відкритості українського парламенту розповів завідувач відділу моніторингу Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України Володимир Черешинський.

У свою чергу, завідуючий відділом моніторингу засобів масової інформації та аналітики Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Олександр Модлінський акцентував увагу на моніторингу медіа-простору як складовій комунікаційної політики в системі органів виконавчої влади. Він зазначив, що моніторинг інформаційного поля в контексті діяльності виконавчої влади вирізняється, передовсім, специфікою роботи міністерств.

Начальник відділу Ситуаційного центру Політичного департаменту Міністерства закордонних справ України Олег Куць розповів про вплив моніторингу світового інформаційного простору на процес формування зовнішньої політики України. Натомість народний депутат України Григорій Шверк зосередився на моніторингу інформаційного телерадіопростору нашої держави.

Присутні на засіданні провідні медіа-експерти Головний редактор інформаційно-аналітичного порталу «Слово і діло» Катерина Пітєніна та виконавчий директор Громадської організації «Детектор медіа» Діана Дуцик у своїх доповідях наголошували на значному впливі моніторингу ЗМІ як на медіасередовище і суспільство, так і на висвітлення в медіа виконання обіцянок політиків та представників органів державної влади.

Про розвиток сучасних технологій моніторингу контенту у ході експертного столу поінформували завідувач відділу Інституту проблем реєстрації інформації НАН України, доктор технічних наук Дмитро Ланде; начальник відділу ТОВ «Інформаційний центр «Електронні вісті» Сергій Бородьонков та керівник департаменту аналітики ТОВ «Контекст-МЕДІА» Олег Савінов. При цьому керуючий партнер Центру контент-аналізу Олександр Маріковський та експерт з питань економічної безпеки Денис Пересьолкін наголосили на необхідності вдосконалення медіа-аналітичних експертиз у сфері державних комунікацій.

Підсумовуючи тему, учасники експертного столу дійшли висновку, що новітні технології та методи дослідження інформаційного простору є невіддільною складовою та інструментом формування державної політики.

Матеріали експертного столу: