Новини

18 березня 2019, 15:56

У «Відомостях Верховної Ради України» опубліковано Закон про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2019 році для участі у багатонаціональних навчаннях

докладніше
18 березня 2019, 15:30

Народні депутати Ганна Гопко та Вікторія Пташник взяли участь в експертній дискусії щодо забезпечення незалежності Конституційного Суду України

докладніше
18 березня 2019, 15:00

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи розглянув проект закону щодо запровадження Єдиної інформаційної системи у сфері обігу деревини

докладніше
18 березня 2019, 14:10

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування провів круглий стіл на тему: «Утворення міських агломерацій як перспектива розвитку міст України»

докладніше
18 березня 2019, 12:52

Відбулося засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (груп) (відео)

докладніше
18 березня 2019, 11:19

Голова Верховної Ради Андрій Парубій привітав українців з річницею утворення Української Центральної Ради

докладніше
15 березня 2019, 17:00

За результатами Дев‘ятого засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС ухвалено Заключну заяву та рекомендації

докладніше
15 березня 2019, 16:30

Ганна Гопко: «Євросоюз повинен стати більш реалістичним стосовно Росії»

докладніше
15 березня 2019, 16:28

Протягом тижня народні депутати працювали на пленарних засіданнях, у комітетах, взяли участь в інших заходах

докладніше
15 березня 2019, 15:50

Парламентарії України та держав-членів ЄС звернулися до Палати представників та Сенату США щодо протидії російській гібридній загрозі та реалізації проекту «Північний потік-2»

докладніше
15 березня 2019, 14:10

Відбулося пленарне засідання Верховної Ради України (відео)

докладніше
15 березня 2019, 12:00

Голова Комітету у закордонних справах Ганна Гопко та Голова Постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ Володимир Ар’єв направили звернення до Комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович

докладніше
15 березня 2019, 11:38

У парламенті розгорнуто тематичну експозицію «Срібна земля» до 80-річчя створення Карпатської України

докладніше
15 березня 2019, 11:30

"Година запитань до Уряду" (відео)

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
04 серпня 2016, 17:31

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова підкомітету Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Іван Рибак взяв участь у засіданнях Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» та Асамблеї донорів Рахунку ядерної безпеки в м. Лондоні

Голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету В з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Іван Рибак у складі офіційної делегації України взяв участь у засіданнях Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» (ЧФУ) та Асамблеї донорів Рахунку ядерної безпеки (РЯБ), які відбулися  в  головному офісі Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у м. Лондоні.

Зазначені заходи проводилися в рамках виконання положень Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України і Урядами країн «Великої Сімки» та Комісією Європейського Співтовариства щодо закриття Чорнобильської АЕС.

На засіданні Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» делегація України висловила подяку міжнародній спільноті, урядам країн-вкладників та ЄБРР за їх зусилля в реалізації проектів на промисловому майданчику Чорнобильської АЕС. Було засвідчено, що Україна продовжує виконувати свої зобов’язання щодо внеску до Чорнобильського фонду "Укриття",  і в бюджетному запиті  на 2017 рік передбачаються витрати на об’єкти, які вводяться в експлуатацію.

Під час засідання керівник операцій Рахунку ядерної безпеки ЄБРР у Чорнобилі Стівен Уайн поінформував присутніх про стан справ з виконання робіт. Він наголосив, що Асамблея задоволена виконанням Україною своїх зобов’язань у частині внеску до Рахунку ядерної безпеки 1,4 млн. євро.

Представник Японії – країни, що головує у G-7, закликала усіх донорів долучитися до G-7 і Європейської Комісії щодо наповнення рахунку коштами, яких бракує.

Українська делегація вручила пану Даунінгу – колишньому Голові Рахунку ядерної безпеки -   нагороду від Президента України.

Наступне засідання  відбудеться в листопаді 2016 року в Україні під час передачі в в експлуатацію нового безпечного конфайнменту (насування Арки на об’єкт «Укриття»).