Новини

20 вересня 2019, 17:56

Засідання Верховної Ради

докладніше
20 вересня 2019, 17:40

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Митного кодексу щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України

докладніше
20 вересня 2019, 17:27

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про зміни до законодавства щодо застосування Збройними Силами України та Державною спецслужбою транспорту бойової техніки, зброї та спецзасобів в особливий період

докладніше
20 вересня 2019, 17:15

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про оборону України» щодо організації оборони держави»

докладніше
20 вересня 2019, 17:10

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:58

Народні депутати підтримали за основу проект Закону про внесення змін до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

докладніше
20 вересня 2019, 16:45

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні»

докладніше
20 вересня 2019, 16:37

Проведено установче засідання Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи

докладніше
20 вересня 2019, 16:35

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 16:10

У Верховній Раді відбулося перше засідання Книжкового клубу «Саміт з книгою»

докладніше
20 вересня 2019, 16:00

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому зміни до Закону України "Про оборону України"

докладніше
20 вересня 2019, 15:58

Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг»

докладніше
20 вересня 2019, 15:30

Комітет з питань інтеграції України з Євросоюзом визнав низку законопроектів такими, що за своєю метою відповідають цілям Угоди про асоціацію, проте потребують доопрацювання з метою комплексного врахуванням норм Конвенції ООН проти корупції

докладніше
20 вересня 2019, 14:30

21 вересня буде проведено благодійний турнір з футболу «Кубок Верховної Ради України IX скликання»

докладніше

Канал Рада 

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Програма стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
04 серпня 2016, 17:31

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Голова підкомітету Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Іван Рибак взяв участь у засіданнях Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» та Асамблеї донорів Рахунку ядерної безпеки в м. Лондоні

Голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету В з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Іван Рибак у складі офіційної делегації України взяв участь у засіданнях Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» (ЧФУ) та Асамблеї донорів Рахунку ядерної безпеки (РЯБ), які відбулися  в  головному офісі Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у м. Лондоні.

Зазначені заходи проводилися в рамках виконання положень Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України і Урядами країн «Великої Сімки» та Комісією Європейського Співтовариства щодо закриття Чорнобильської АЕС.

На засіданні Асамблеї вкладників Чорнобильського фонду «Укриття» делегація України висловила подяку міжнародній спільноті, урядам країн-вкладників та ЄБРР за їх зусилля в реалізації проектів на промисловому майданчику Чорнобильської АЕС. Було засвідчено, що Україна продовжує виконувати свої зобов’язання щодо внеску до Чорнобильського фонду "Укриття",  і в бюджетному запиті  на 2017 рік передбачаються витрати на об’єкти, які вводяться в експлуатацію.

Під час засідання керівник операцій Рахунку ядерної безпеки ЄБРР у Чорнобилі Стівен Уайн поінформував присутніх про стан справ з виконання робіт. Він наголосив, що Асамблея задоволена виконанням Україною своїх зобов’язань у частині внеску до Рахунку ядерної безпеки 1,4 млн. євро.

Представник Японії – країни, що головує у G-7, закликала усіх донорів долучитися до G-7 і Європейської Комісії щодо наповнення рахунку коштами, яких бракує.

Українська делегація вручила пану Даунінгу – колишньому Голові Рахунку ядерної безпеки -   нагороду від Президента України.

Наступне засідання  відбудеться в листопаді 2016 року в Україні під час передачі в в експлуатацію нового безпечного конфайнменту (насування Арки на об’єкт «Укриття»).