Новини

19 листопада 2019, 20:11

Вячеслав Штучний: Апарат Верховної Ради налаштований на впровадження парламентської реформи

докладніше
19 листопада 2019, 19:29

Члени депутатської фракції Політичної партії "Слуга Народу", народні депутати Роман Бабій, Євгеній Брагар, Ірина Верещук, Вадим Галайчук, Юрій Камельчук, Андрій Клочко, Петро Павловський, Тетяна Циба, Святослав Юраш та Олександр Юрченко провели особистий прийом громадян

докладніше
19 листопада 2019, 19:19

Лише співпраця з бізнесом дасть реальні позитивні зміни для економіки України, - Дмитро Разумков

докладніше
19 листопада 2019, 18:15

Україна активізує співпрацю з країнами «Вишеградської четвірки», - Дмитро Разумков

докладніше
19 листопада 2019, 16:00

Верховна Рада і Уряд домовилися про тісну взаємодію у сфері європейської інтеграції України

докладніше
19 листопада 2019, 15:57

У Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики проведено круглий стіл на тему: «Е-кабінет платника податків 2.0: як зробити справді зручний, справді сервіс»

докладніше
19 листопада 2019, 14:11

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 20-21 листопада здійснить першу робочу поїздку до Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей

докладніше
19 листопада 2019, 12:04

В Одесі в рамках інформаційно-просвітницьких заходів про діяльність Верховної Ради проведено публічну дискусію «Європейські цінності та український парламентаризм»

докладніше
18 листопада 2019, 19:00

Конфлікт на Сході є глобальною проблемою, і ми вдячні Литві та іншим державам, що об‘єднуються заради миру, - Дмитро Разумков

докладніше
18 листопада 2019, 17:25

Голова Верховної Ради України провів зустріч зі студентами КНУ ім. Тараса Шевченка

докладніше
18 листопада 2019, 16:43

У Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулося засідання робочої групи з підготовки законопроекту про оборонні закупівлі

докладніше
18 листопада 2019, 14:02

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді врахувати всі пропозиції Президента до Виборчого кодексу

докладніше
18 листопада 2019, 10:52

Комітет з питань аграрної та земельної політики рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому законопроект щодо ввезення пестицидів на митну територію

докладніше
18 листопада 2019, 10:00

Комітет з питань молоді і спорту провів ХІІ тенісний турнір серед народних депутатів усіх скликань на Кубок Верховної Ради України

докладніше

Канал Рада 

3D-тур відкриває Парламент України 

Верховна Рада України у соціальних мережах

twitter  facebook  youtube


Звіти депутатів
Конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів НКРЕКП Портал відкритих даних
Децентралізація влади
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Огляд газети «Голос України»

24 вересня 2019, 09:38

 Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України 

Огляд головних тем «Голосу України» від 24 вересня

Сьогодні у «Голосі України»:

Держава має бути партнером, а не стресом для громадян і бізнесу

Делегація утримається від участі в сесії ПАРЄ

Президент закликав не носити хабарі і повідомляти про корупцію

Запровадять систему обліку операцій через смартфон

Генерал-лейтенант Сергій НАЄВ: "У районі ООС нам вдалося створити систему, в якій відбувається взаємне підсилення однієї компоненти іншою"

Олег СЕНЦОВ: "Боротьба триває"

 

Держава має бути партнером, а не стресом для громадян і бізнесу

Який має бути діалог між владою та бізнесом, а також першочергові законодавчі ініціативи для нової Верховної Ради в питаннях економічної політики обговорили учасники форуму "Порядок денний нового парламенту: діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади", який відбувся з ініціативи Національної бізнескоаліції, Української ради бізнесу та інших бізнесових структур за участю народних депутатів України від політичної партії "Слуга народу".

Представники бізнес-спільноти під час форуму презентували ТОП-10 пріоритетів для бізнесу. Це ухвалення нових Податкового та Митного кодексів, законів про податок на виведений капітал, зменшення податкового навантаження на фонд оплати праці, збереження спрощеної системи оподаткування, реформа контролюючих органів та інституційна реформа судової системи, запровадження безпаперових технологій, зміни трудового законодавства, демонополізація ринків тепло- та енергопостачання, детінізація ринку аграрної продукції і оренди землі, контроль ланцюжка постачання ризикових категорій товарів, стимулювання покупця отримувати фіскальний чек тощо. Від парламенту очікують швидкого вдосконалення законодавства, проте щоб закони приймалися після публічного обговорення та з урахуванням слушних пропозицій та зауважень. (читайте у «Голосі України» на 1, 3 стор. >>> article/321928)

Делегація утримається від участі в сесії ПАРЄ

"Не маючи іншої нагоди реагування на порушення цією організацією власних принципів і зіштовхнувшись з достатньо відвертим нехтуванням її інтересами, Україна наразі утримається від відрядження своєї делегації на найближчу сесію ПАРЄ", - повідомив голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Богдан Яременко. За його словами, натомість депутати зосередяться на "підготовці нашої делегації та проведенні консультацій з іншими державами-членами РЄ з метою вироблення плану повернення довіри до ПАРЄ". "Цей підхід підтримала переважна більшість фракцій українського парламенту", - написав Богдан Яременко у Фейсбуці. (читайте у «Голосі України» на 1, 5 стор. >>> article/321929)

Президент закликав не носити хабарі і повідомляти про корупцію

Президент України Володимир Зеленський закликав українців взяти участь у масштабному флешмобі - спробувати жити по-іншому: не носити хабарі, не пиляти бюджет, доносити сміття до урн та повідомляти про корупцію у НАБУ. Відповідне відеозвернення глави держави розміщено в соціальних мережах.

"Настав час для наймасштабнішого челенджу... Для цього потрібно тільки одне - жити за законом. Шлях України до успіху - це дорога з двостороннім рухом. Ми як влада працюватиме чесно, але нам потрібен і ваш рух назустріч", - зазначив він. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/321952)

Запровадять систему обліку операцій через смартфон

Вечірнє засідання Верховної Ради України 20 вересня 2019 року.

На вечірньому засіданні народні депутати продовжили розгляд у другому читанні проекту закону "Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг" (No 1053-1) та ухвалили його в цілому. (читайте у «Голосі України» на 2 стор. >>> article/321955)

Генерал-лейтенант Сергій НАЄВ: "У районі ООС нам вдалося створити систему, в якій відбувається взаємне підсилення однієї компоненти іншою"

Нещодавно до району проведення операції Об'єднаних сил прибула велика партія іноземної гуманітарної допомоги у вигляді медичного обладнання та майна. Усе це - завдяки гуманітарній ініціативі "Допомога Схід".

Ініціатором започаткування цього проекту став генерал-лейтенант Сергій Наєв, який протягом року виконував обов'язки командувача Об'єднаних сил, а після закінчення своєї місії був призначений на посаду заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України. В інтерв'ю "Голосу України" він розповів про результати проекту "Допомога Схід" та пріоритетні завдання українського війська на Донбасі. (читайте у «Голосі України» на 4 стор. >>> article/321959)

Олег СЕНЦОВ: "Боротьба триває"

Під час 26-го Book Forum відомі громадські діячі, письменники, гості міста взяли участь у правозахисній акції "Лист з-за грат. Письменницький марафон на підтримку українських заручників Кремля".

Першому слово надали режисеру і письменнику Олегу Сенцову (на знімку). "Я дякую всім львів'янам та представникам інших країн, які нас підтримали і завдяки яким ми опинилися на волі. Але боротьба триває за інших наших полонених, які перебувають у Криму, Росії та на Донбасі. Я впевнений, що ми зможемо повернути наших хлопців додому", - заявив Олег Сенцов. (читайте у «Голосі України» на 7 стор. >>> article/321921)

 

Повний випуск «Голосу України» від 24.09.2019 на сайті http://www.golos.com.ua